• бесплатная dle
 • ,
 • форекс портал
  » » "Пустіть дітей! Не бороніть їм приходити до мене, бо таких Царство Небесне"

  "Пустіть дітей! Не бороніть їм приходити до мене, бо таких Царство Небесне"

    "Пустіть дітей! Не бороніть їм приходити до мене, бо таких Царство Небесне"«Пустіть дітей! Не бороніть їм приходити до мене, бо таких Царство Небесне» (Мт. 19:13) - такими словами звертається Ісус Христос до своїх учнів, щоб вони полегшили доступ дітей до Нього. Діти – це майбутнє нашої родини, парафії, України... Наше найголовніше завдання, яке ми і стараємося реалізувати в нашій парафії – це засівати маленьким парафіянам любов до Бога, показувати їм дорогу, по якій вони дійдуть до Господа, через молитву, катехизм, спів та забави... Те, що навчено в дитинстві пам’ятається все життя і напевно озветься у зрілих роках. Станьмо, як діти, бо «хто, отже, стане малим, як ця дитина, той буде найбільший у Небеснім Царстві. Хто приймає дитину в моє ім’я, той мене приймає» (Мт. 18: 4-5). 
     Після літніх теплих місяців відпочинку, діти продовжують своє навчання у школі. Черговий навчальний рік заполонить голови учнів стежками різних наук та подарує багато вражень.
  На нашій парафії вже традиційно навчання-катехизація різних вікових груп дітей розпочинається з жовтня, діти збираються на науки кожної суботи. 
    Цього року катехизацію для наших дітей проводять також сестри-студити: сестра Лілія (перша група з підготовки до урочистого Святого Причастя та першої Святої Сповіді) та сестра Іванна (молодша група).

  Сестри радо погодилися на катехитичну працю на нашій парафії, адже мешкають в монастирі сестер Студійського Уставу в Перемишлянах. Другу групу діток, які готуються до урочистого Святого Причастя та першої Святої Сповіді, веде отець Віталій.
    Також з батьками, діти яких готуються до урочистого Святого Причастя, відбуваються тематичні зустрічі, які проводять викладачі центру передподружнього приготування та священики.
    Запрошуємо всіх діточок на катехизацію, щоб разом з великою вірою зростати у Божій любові.

   

  "Пустіть дітей! Не бороніть їм приходити до мене, бо таких Царство Небесне"
  "Пустіть дітей! Не бороніть їм приходити до мене, бо таких Царство Небесне""Пустіть дітей! Не бороніть їм приходити до мене, бо таких Царство Небесне"

  скачать dle 10.2 Форекс опционы

  Схожі новини

  Родинне Різдво…

  Відбулось урочисте Святе Причастя

  Приготування до святого Причастя

  Урочисте святе Причастя

  «Ми так давно цього чекали»…

  Оголошення

  для парафії

  Рекомендуємо

  відвідувати

  • Католицький Оглядач
  • Українська правда
  • Громадське телебачення
  • Офіційний сайт УГКЦ
  • ДивенСвіт
  • CREDO
  • Стрийська єпархія УГКЦ
  • Карітас України

  Популярні новини

  за останній місяць

  Трансляція

  інтернет радіо

  Radio Voskresinnya

  Radio Mariya

  Radio Dzvony

  Слухати в новому вікні