• бесплатная dle
 • ,
 • форекс портал

  Фестиваль великодніх гаївок

  Фестиваль великодніх гаївок
  Христове Воскресіння – це таїнственна мить кульмінації історії спасіння, яка наповнює змістом всю історію людства та об’являє її остаточну мету. Послання, що його приносить Христова Пасха – це правда про нове створіння: найрадикальніший від заснування світу перехід від смерті до вічного життя; Божий творчий чин, який започаткував цілковите визволення людини та обнову кожного виміру її особистого та суспільного буття. Цю нову дійсність ми не можемо ні вигадати, ні відкрити власними силами. Вона надприродна, бо дарована нам у Христовому Воскресінні як нове народження у Святому Дусі, котре звершується в серці самої людини… 
  ( з Великоднього послання Преосвященного Владики Тараса Сеньківа, О.М. Єпарха Стрийського та Преосвященного Владики Богдана Манишина Єпископа-помічника Стрийської Єпархії УГКЦ ) 
  За доброю традицією, кожного року, у Томину неділю, звану в народі Провідною, біля храму Святого Миколая м.Перемишляни відбувається районний фестиваль гаївок. Збираються колективи міста, сусідніх сіл і разом прославляють Воскреслого Ісуса у гаївках та щирих побажаннях. 
  Цьогоріч фестиваль відбувся 23 квітня. Розпочався вступним словом адміністратора храму о. Віктора Мельника та молитвою «Христос воскрес» у виконанні хору храму Святого Миколая (кер. Леся Козак). Також до присутніх із вітальним словом звернувся Перемишлянський міський голова Олександр Зозуля. 
  У фестивалі взяли участь 12 колективів: Перемишлянської школи-гімназії (кер. Марія Андрусишин), Перемишлянської школи №2 ім.о.Омеляна Ковча (кер. Ганна Задорожна), вокально-інструментальний колектив «Мальви» Перемишлянської музичної школи (кер. Любов Василишин), Коросненської школи (кер. Марія Кравець), Ушковичівської школи та Ушковичівського Народного дому (кер. Орися Бурич), Народний фольклорний колектив «Криниченька» с.Вишнівчик (кер. Надія Климковська), фольклорний ансамбль Народного дому с.Брюховичі (кер. Марія Чолій), фольклорний ансамбль Народного дому с.Виписки (кер. Ганна Цейдер), фольклорний ансамбль Народного дому с.Романів (кер. Марія Мох), Ладанецької школи, дитячий хор храму Святого Миколая (кер. Наталя Марцінів), дитячо-молодіжна спільнота «Адонай) храму Святого Миколая. Великодні вірші читали учениці школи ім. о.Омеленя Ковча Ярина Савчук та Юля Щербата. 
  Кожен колектив вирізнявся оригінальними гаївками та різнобарв’ям костюмів. Усі учасники фестивалю отримали пам’ятні подарунки, дерева-топіарії, а також подячні слова від о.Віктора та о.Віталія. 
  Прикрашала церковне подвір’я велика писанка, яку відновлювала п.Галина Тудай. 
  Подарунки для фестивалю виготовили учасниками спільноти «Адонай».
   

  Повідомила п.Роксолана 
  ведуча свята
  Фестиваль великодніх гаївокФестиваль великодніх гаївок
  Фестиваль великодніх гаївок
  Фестиваль великодніх гаївок
  Фестиваль великодніх гаївок
  Фестиваль великодніх гаївок 
  Більше фотографії на сторінці у Фейсбук

  скачать dle 10.2 Форекс опционы

  Схожі новини

  Великоднє послання єпископів Стрийської єпархії

  Відбувся VI Фестиваль Великодніх гаївок

  Відбувся V Фестиваль Великодніх гаївок

  У м. Перемишляни відбувся ІІ фестиваль гаївок

  Цьогорічний фестиваль гаївок

  Оголошення

  для парафії

  Рекомендуємо

  відвідувати

  • Католицький Оглядач
  • Українська правда
  • Громадське телебачення
  • Офіційний сайт УГКЦ
  • ДивенСвіт
  • CREDO
  • Стрийська єпархія УГКЦ
  • Карітас України

  Популярні новини

  за останній місяць

  Трансляція

  інтернет радіо

  Radio Voskresinnya

  Radio Mariya

  Radio Dzvony

  Слухати в новому вікні