• ,
  • форекс портал
    » » У Перемишлянах відбувся IV турнір присвячений пам’яті о.Омеляна Ковча

У Перемишлянах відбувся IV турнір присвячений пам’яті о.Омеляна Ковча

У Перемишлянах відбувся IV турнір присвячений пам’яті о.Омеляна Ковча31 травня на спортивному майданчику в парку Б.Хмельницького у Перемишлянах відбувся IV турнір, присвячений пам’яті о.Омеляна Ковча серед юнаків 13 – 17 років. Участь у турнірі прийняло 9 команд району : школа гімназія м. Перемишляни, школа ім.Омеляна Ковча м.Перемишляни, с.Романів, с.Вільховець, с.Унів, с.Ганачівка, с.Брюховичі, с.Свірзькі Глібовичі, с. Осталовичі. Команди були поділені на 3 групи, з яких по круговій системі визначався переможець, кожна гра тривала 13 хвилин за правилами міні – футболу.
        У фінальну частину вийшла школа гімназія м. Перемишлян, с.Брюховичі та с.Романів. Після зустрічних матчів переможцем стала команда школи гімназії м. Перемишляни, яка виграла всі матчі. Друге місце за кращим показником забитих, пропущених м’ячів виборола команда с. Романів, а третє с. Брюховичі.
        По закінченні турніру, команди призери були нагородженні грамотами та грошовими преміями, а команда переможець, щей кубком турніру.
       Окрема подяка п. Ярославу Грегу за співучасть у проведені турніру та вчителям фізкультури команд учасниць за хорошу підготовку юнаків.