• бесплатная dle
  • ,
  • форекс портал

    З'їзд Архибратства в Івано - Франківську

    З'їзд Архибратства в Івано - Франківську24 червня 2017р. у м.Івано-Франківськ відбувся черговий Всеукраїнський з'їзд членів Архибратства Матері Божої Неустанної Помочі, присвячений 90-й річниці з дня заснування.
    Цього року від нашої парафії св.Миколая участь у з'їзді і радість від спільної молитви розділили я із своїм чоловіком.
    Зранку при виїзді з Перемишлян нас супроводжувала похмура дощова погода. Та гостинний Франківськ зустрів нас напрочуд сонячною гарною погодою.
    Вже традиційно з'їзд розпочався реєстрацією прибулих Архибратств та спільною вервичкою. Я мала змогу засвідчити братство нашого храму та вписати його в інтенції на Службу Божу.
    О 11 годині була відслужена Архирейська Свята Літургія, яку очолив владика Ігор(Возняк), Архиєпископ і Митрополит Львівський.
    У вітальному слові Владика провів короткий екскурс в історію створення Архибратства.
    22 грудня 1927 р. при церкві Отців Редемптористів у м.Івано-Франківськ (на той час Станіславів) було започатковано братство МБНП . Братство отримало підтримку Митрополита Андрея Шептицького.
    12 вересня 1932 р. Святіший Отець Папа Пій своїм декретом підніс братство до гідності Архибратства з постійним осередком у Станіславові.
    Також Владика Ігор зазначив, що ми маємо бути вдячні Богородиці за дар життя, за дар віри, за те, що належимо до Католицької церкви, за ласки і благодаті, які отримуємо за посередництвом нашої Небесної Неньки, а також наголосив, що члени Архибратства стараються пам'ятати і просять Богородицю за добру смерть. "Пам'ятати про смерть – не означає сумувати чи бути не щасливим. Пам'ятати про смерть – означає щомиті задумуватись над своїм життям, над вічністю", - зазначив Митрополит.
    Цьогоріч З'їзд співпав зі святом Співстраждання Пресвятої Богородиці. Адже Вона, перенісши невимовні страждання під хрестом свого Сина, завжди неустанно спішить на допомогу тим, хто у своїх земних терпіннях підносить очі свого серця до Неї.
    Після Служби Божої відбувся урочистий обхід навколо храму з іконою МБНП, а після обіднього почастунку і відпочинку учасники З'їзду насолоджуватись святковим концертом.
    Пізніше в храмі всі присутні помолилися Молебен до Матері Божої та відновили свої обіти.
    А з ікони своїм лагідним всеобіймаючим поглядом Небесна Мати дивилась на нас, і серця наповнювалися великою радістю та благоговінням.
    Дуже чисельно зібрались цього року прочани на спільну молитву. Це справді була молитва єднання і духовного піднесення.
    Тож вдячна Богові і чоловікові за чудову подорож, за участь у святі об'єднаної великої родини дітей Марії!

    Повідомила п.Марія Іваніків

    З'їзд Архибратства в Івано - Франківську
    скачать dle 10.2 Форекс опционы

    Схожі новини

    25 річниця з дня заснування братства МБНП

    Відбувся з`їзд Архибратства Матері Божої Неустанної Помочі у смт. Кохавино Жидачівського району.

    « Радуйся, бо в Тобі запевнення нашої перемоги»

    З’їзд Архибратства Матері Божої Неустанної Помочі

    Щорічний з’їзд братств Матері Божої Неустаної Помочі

    Оголошення

    для парафії

    Рекомендуємо

    відвідувати

    • Католицький Оглядач
    • Українська правда
    • Громадське телебачення
    • Офіційний сайт УГКЦ
    • ДивенСвіт
    • CREDO
    • Стрийська єпархія УГКЦ
    • Карітас України

    Популярні новини

    за останній місяць

    Трансляція

    інтернет радіо

    Radio Voskresinnya

    Radio Mariya

    Radio Dzvony

    Слухати в новому вікні