В нашому храмі на кінці травня діти приступили до Першого Урочистого Причастя. Після цього, щоб діти завжди перебували з Богом, навчилися любити, дружити і радіти життю, о. Віктор Мельник та о. Дмитро Тхір запропонували організувати денний табір «Назавжди з Ісусом», який би проходив тут в нас в Перемищлянах при нашій церкві Св. Миколая. 11-16 червня відбувся табір, в якому брали участь діти віком 7-10 років.
|
1927







