• бесплатная dle
 • ,
 • форекс портал

  В Стрию відбулась “Різдвяна просфора”

   15 січня 2015 року в Катедральному храмі Успіння Пресвятої Богородиці духовенство і монашество Стрийської єпархії зібралось на «Різдвяну просфору», яка є знаком вдячності Богові за прожитий минулий рік і молитвою, в якій довіряємо себе Господеві, просячи Його благословення на рік прийдешній.
  «Господь чекає від нас великодушної посвяти нашого священичого життя, вміння дарувати себе і жертвувати Богові», - сказав у своєму духовному слові Єпарх Стрийський владика Тарас Сеньків, який очолив Архиєрейську Літургію, звертаючи увагу присутніх на події, що довелося пережити у 2014 році та вимоги, які очікують кожного в році 2015. А саме, єпископ наголосив на соціальному служінні Церкви, яка є «духовною матір’ю для народу і духовним шпиталем для залікування ран».
  Також, єпископ подякував священикам, особливо військовим капеланам на чолі з владикою Богданом Манишиним, єпископом-помічником Стрийським, за їхнє душпастирське служіння, а мирянам за волонтерську працю в підтримці тих, хто боронить сьогодні Україну від агресора; підкресливши, що ті «випробування пробудили в нас великий дух солідарності».
  «В цьому році будемо здавати екзамен на міру гідності християнської і духовної», - сказав владика Тарас, звертаючи увагу на те, що через терпіння, непевності та воєнний стан нас чекає випробування у вірі.
  Говорячи про молитву, як перший засіб боротьби за правду в реаліях сьогодення, коли єдиною надією для України є тільки Бог, проповідник сказав, що: «Нашим завданням є вложити в руки Бога наші молитви, наші діла милосердя для вирішення тої війни».
  Також владика застеріг усіх перед небезпеками неопоганства та єресей, котрі «будуть ранити Христове Тіло - Церкву» і «відриватимуть людей від правди».
  «Просимо в Бога щоби дав нам вірності і мудрості для того, щоби в ім’я Його ми могли належно сповняти свій пастирський уряд, не впасти самим і підтримати всіх інших. Просимо заступництва Пречистої Діви Марії і всіх святих для того, щоб ми, як їхні нащадки у вірі, як плід їхньої віри, і своїм життям принесли достойні плоди на славу Божу і на спасіння тих, що живуть з нами, і хто буде після нас», - звернувся на завершення до учасників «Різдвяної просфори» владика Тарас Сеньків.
  На завершення усі помолились панахиду за священнослужителів Стрийської єпархії, які відійшли у вічність у 2014 році та людей, що загинули на Майдані і в зоні АТО.
  Після молитви у храмі владика Богдан частував гостей традиційною просфорою з медом, а потім усі колядували та віншували. А також молодь з парафії Покрова Пресвятої Богородиці с. Покрівці потішила усіх присутніх Різдвяним вертепом.


  Прес-служба Стрийської єпархія
  скачать dle 10.2 Форекс опционы

  Схожі новини

  «Чим віддячу Господеві за всі добродійства для мене?», - Преосвященний Владика Богдан (Манишин), єпископ-помічник Стрийської єпархії

  о. Богдана Манишина призначено Єпископом-помічником Стрийської єпархії

  Свято «Різдвяної просфори» для духовенства та монашества Стрийської єпархії

  Відбулась IX проща духовенства та мирян Стрийської єпархії до Зарваниці

  Відбулась ІІ Всеукраїнська проща духовенства УГКЦ

  Оголошення

  для парафії

  Рекомендуємо

  відвідувати

  • Католицький Оглядач
  • Українська правда
  • Громадське телебачення
  • Офіційний сайт УГКЦ
  • ДивенСвіт
  • CREDO
  • Стрийська єпархія УГКЦ
  • Карітас України

  Популярні новини

  за останній місяць

  Трансляція

  інтернет радіо

  Radio Voskresinnya

  Radio Mariya

  Radio Dzvony

  Слухати в новому вікні