• бесплатная dle
 • ,
 • форекс портал
  » » Відбулась IX проща духовенства та мирян Стрийської єпархії до Зарваниці

  Відбулась IX проща духовенства та мирян Стрийської єпархії до Зарваниці

  6 липня 2013 року відбулася дев’ята проща духовенства та вірних Стрийської єпархії до Марійського духовного центру у Зарваниці. Прощу до відпустового місця на Тернопільщині очолив Преосвященний Владика Тарас Сеньків, Апостольський Адміністратор Стрийської єпархії. Цього року, вже традиційно, участь у прощі взяли священики та численні вірні з усіх деканатів єпархії. Також активну участь в прощі прийняла наша парафія.
  Святкова програма розпочалась о 10 год. із Архиєрейської  Божественної  Літургії  на подіумі біля місця з’явлення, яку очолив владика Тарас у співслужінні з єпархіальним духовенством. Під час Літургії владика звернувся до присутніх із глибокою та змістовною проповіддю, в якій найперше наголосив на значенні цього святого місця, де «в особливий спосіб виявляється присутність Пречистої Діви Марії … до якої ми спішимо із своїми радощами та болями», зазначивши, що тут людина віднаходить мир: «мир з Богом, мир з самим собою, мир у стосунках з ближніми, …».

  Застановляючись над постаттю Богородиці, котра є прикладом посідання Божого миру, архиєрей виокремив і розкрив три важливі риси Марії, які також мають бути притаманні кожній людині «на шляху осягнення Божого миру в її серці»: любов, прощення та вдячність. «Любов, як вміння приймати інших такими, якими вони є; прощення, як визволення від болю образ; вдячність, як абсолютна довіра до Бога та віддання себе у Божі руки, дякуючи за те, що було, є і буде».

  На завершення проповіді владика Тарас закликав усіх присутніх «нести в своєму серці мир і роздавати його іншим, щоб люди, які живуть довкола нас, пізнавали Божу доброту, Божу любов, Божу близькість, котра в особливий спосіб виявляється через Пресвяту Богородицю – нашу Небесну заступницю, якій сьогодні тут воздаємо честь і славу».

  В часі богослужіння кілька сотень прочан приступило до Святих Таїнств Покаяння та Євхаристії.

  Відбулась IX проща духовенства та мирян Стрийської єпархії до Зарваниці

   

  Відбулась IX проща духовенства та мирян Стрийської єпархії до Зарваниці

     На закінчення Літургії владика Тарас Сеньків звернувся із подячним словом до прочан, а також до Високопреосвященного Архиєпископа і Митрополита Тернопільсько-Зборівського Василія Семенюка.

  Після Літургії архиєреї, духовенство та вірні процесійно вирушили до джерела, де відбувся Чин водосвяття та окроплення свяченою водою вірних.
  скачать dle 10.2 Форекс опционы

  Схожі новини

  Відбулась ІІ Всеукраїнська проща духовенства УГКЦ

  Відзначення 12-ї річниці Стрийської єпархії відбулося за участю мирянських спільнот та рухів

  Перша молодіжна проща до Тучнянської чудотворної ікони Пресвятої Богородиці

  Духовна подорож до Зарваниці

  «У Христі сам Бог вступив до простору смерті, Своєю присутністю долаючи всю її жахливу спустошеність та незворотність»

  Оголошення

  для парафії

  Рекомендуємо

  відвідувати

  • Католицький Оглядач
  • Українська правда
  • Громадське телебачення
  • Офіційний сайт УГКЦ
  • ДивенСвіт
  • CREDO
  • Стрийська єпархія УГКЦ
  • Карітас України

  Популярні новини

  за останній місяць

  Трансляція

  інтернет радіо

  Radio Voskresinnya

  Radio Mariya

  Radio Dzvony

  Слухати в новому вікні