• бесплатная dle
 • ,
 • форекс портал
  » » 5 акцентів особистості Блаженного Карла Акутіса

  5 акцентів особистості Блаженного Карла Акутіса

  5 акцентів особистості Блаженного Карла Акутіса

  1. 1.Блаженний Карло не народився у Італії. Хоча Карло за походженням був італійцем, однак місце його народження-Лондон. На початку 90-их батьки хлопця подались на заробітки у Сполучене Королівство, де у 1991 році народився майбутній блаженний. Невдовзі родина повернулась на Батьківщину, в околиці Мілану.
  1. 2.Карло Акутіс доводить нам, що блаженним можна бути у джинсах і светрі. Блаженний, якого проголосила Католицька Церква, представляє нам, що шлях до святості не є зарезервованим, навпаки відкритий для кожного із нас. Блаженний Карло – це пересічний італійський підліток у джинсах і светрі, який вважав, що подарована Богом особистість є вкрай важливою. Не можна бути копією цього світу.
  1. 3.Блаженний Карло – покровитель залежних від Інтернету. Дехто вважає, що цифрові технології є радше шкідливими, ніж цінними, натомість Блаженний Карло використовував Інтернет як інструментарій Євангелізації і проповідування Божого Слова. Чимала кількість духовенства вважає, що блаженний Карло міг би стати покровителем залежних від Мережі; тих, які поринають у віртуальний простір, забуваючи про реальний світ.
  1. 4.Шлях до святості – через Євхаристію. Змалку Блаженний Карло практикував Євхаристію, оскільки вірив, що шлях до неба – через практику діткнення до Тіла і Крові Господа. Коли хлопець дізнався, що хворий на лейкемію незадовго до своєї смерті, він вирішив віддати останній подих за Церкву. Така постава сучасного підлітка справді вражає, адже більшість однолітків Карло у сучасному світі зосереджені на алкоголі, наркотиках, атеїзмі.
  1. 5.Бути блаженним можна у великих містах. Ми зазвичай гадаємо, що шлях до святості лежить через малі громади – селища, монастирі, провінції. Карло став блаженним, живучи у Мілані. Великі мегаполіси є чималою кількістю викликів та абсолютно новим ритмом життя. Таким чином Господь каже нам, що для сучасної людини нема нічого неможливого, лише варто утверджуватись у молитві та вірі.
   
  Фото із могилою Блаженного Карло невипадково стали найбільш поширюваними в Інтернеті. Зважаючи на пандемію, війни, катастрофи у сучасному світі для багатьох з нас втрачене обличчя Бога. Наші серця – зневірені. Блаженний Карло є розрадою для сучасного періоду, можливістю показати людині, що Бог з нею, навіть у найтемніші часи.

  Блаженний Карло, моли Бога за нас!
   
  Підготувала Юліана Лавриш(velychlviv.com)

  скачать dle 10.2 Форекс опционы

  Схожі новини

  Карло Акутіс – надзвичайний у простих речах. Приклад, на який Церква вказує вже сьогодні

  Храм святого Миколая в Перемишлянах проголошено Прокатедральним храмом Стрийської єпархії

  Проща священиків УГКЦ

  Відбулась ІІ Всеукраїнська проща духовенства УГКЦ

  У Львові вшанували пам’ять о. Омеляна Ковча

  Оголошення

  для парафії

  Рекомендуємо

  відвідувати

  • Католицький Оглядач
  • Українська правда
  • Громадське телебачення
  • Офіційний сайт УГКЦ
  • ДивенСвіт
  • CREDO
  • Стрийська єпархія УГКЦ
  • Карітас України

  Популярні новини

  за останній місяць

  Трансляція

  інтернет радіо

  Radio Voskresinnya

  Radio Mariya

  Radio Dzvony

  Слухати в новому вікні