• бесплатная dle
 • ,
 • форекс портал

  ЯК ЗЛІПИТИ ВЛАСНИЙ ВСЕСВІТ

  ЯК ЗЛІПИТИ ВЛАСНИЙ ВСЕСВІТ

  Спершу має бути Сонце! Це у безмежних обширах Всесвіту важко розібратися, де початок, де кінець і що там за центр, бо ж їх стільки. У житті людини все значно простіше: кожен із її світів розпочинається з Сонця. Його важко не помітити. Воно велике і тепле. І яскраве, як кожна зірка. Маса Сонця настільки значна, що вона викривляє простір і визначає траекторії руху менших небесних тіл навколо, зокрема планет. Взагалі, цілий Всесвіт – це система збалансованих взаємозалежностей: енергія початку розкидує матерію шматками у нескінченність, а маса матерії викривляє простір, надаючи рухові певних матеріальних конфігурацій. Всесвіт – танок матерії та енергії, відносна гармонія абсолютного руху. Людське життя також. Людина – більше, аніж світ. Там цілий всесвіт зі світів. І у кожного власне Сонце. Матерія – завжди ресурс, енергія – мотивація. Сонце – те, що освітлює (надає сенсу), зігріває (дарує втіху) і стає джерелом ресурсу та мотивації не лише для Вас.

  У житті кожної людини має бути власне Сонце. Те, яке своєю масою – власною значимістю – визначає траекторії нашого руху та руху інших людей навколо нас. Масивним і значимим у нашому житті є те, що вимагає часу та зусиль. Воно прокладає наші шляхи своїм гравітаційним полем – нашими інтересами, бажаннями, прагненнями, почуттями, ідеями тощо. Професійна діяльність, сім’я, кохана людина, друзі, хоббі, якесь особливе зацікавлення – той вид нашої людської діяльності, який вимагає значної частини нашого часу і який дозволяє нам відчути себе планетою серед інших планет, що кружляють навколо того ж Сонечка.

  Гравітація ущільнює матерію; наші думки, почуття та інтереси, ущільнюють соціальну дійсність, формуючи групи осіб. Наша присутність у чиємусь житті може набути "планетарного” значення, і ми почнемо впливати на чиїсь життєві траекторії, хтось стане нашим супутником, орієнтуючись на нас, потребуючи нашої присутності, щоб не злетіти з власної орбіти. Чиїмось супутником може стати кожен із нас. У якійсь із Сонячних систем. Планетам властиво мати супутників, як Землі Місяця. Адже Всесвіт – це таки система збалансованих взаємозалежностей.

  Будьте обережні! Коли велика та яскрава зірка з учора іще потужною масою раптом остаточно охолоне, вона може коласпнути до чорної діри. А це вже трішки страшно, бо те, чи та, чи той, хто вчора визначали траекторії Вашого руху, освітлювали дорогу та зігрівали власним теплом, тепер безжалісно поглинатимуть у темну безвість цілий Ваш світ з його ресурсами та життєвою снагою. І це боляче! Коли гасне Сонце, людина не помічає інших планет, вони сходять із власних орбіт, і Вам раптово стає самотньо, Ваш світ розклеюється, розсипається, а новоутворена чорна діра нагадує про жахливий біль втрати когось такого важливого і дорогого, світлого і теплого. І Ви змушені шукати компенсацій цій всепоглинаючій і ненажерній відсутності, що стає причиною брутального хаосу у просторах Вашого приватного космосу. Тому так важливо кожному завжди мати про запас якусь додаткову сонячну систему, щоб, коли уламки старої зникнуть остаточно за горизонтом чорної діри, темрява, і холод, і самотність не стали тотальними.

  Коли Вам раптом у житті стало темно та холодно, Ви перегоріли, як електрична лямпочка у Вашому під’їзді, і світ почав дробитися на хаос, негайно увімкніть нове Сонце, долучіться до гурту планет, що кружляють у тому ж гравітаційному полі, з тими ж інтересами, ідеями, враженнями. Коли Сонце перестає світити, зникає сенс, а коли перестає зігрівати – у Вашому світі настає льодниковий період, рух сповільнюється, життя підгальмовує. Перевірте, щоб у Вашій сонячній системі було достатньо планет для балансу взаємозалежностей. І щоб на орбітах Вашого власного життя кружляли правильні супутники – з відповідною масою та доброю енергією.

  Кожен із нас родом із маленького світу маленької людини. Цілий наш Всесвіт розпочинається із нашої власної маленької планети. Тому так важливо у житті навчитися подбати про власну планету! Один із майстрів такого ремесла навчав, що з самого ранку, одразу після сну, слід братися за вулкани – прочистити кожен, щоб залишки дня вчорашнього не перекрили виробленого жару, і щоб планету не розірвало на шматки. Теплом слід ділитися із цілим Всесвітом, добра та радості не можна залишати непоміченими у сутінках підземних тунелів. Вони можуть зігріти космос. Не дозволяйте смуткам, образам, жалям блокувати Ваше тепло, займайтеся власними вулканами вчасно: "Коли вулкани справно чистити, вони горять спокійно й рівно, без вивержень”. Ви ж не бажаєте, щоб Вашу маленьку планету рознесло вщерть.

  І про пагінці баобабів не забувайте! Великі клопоти, журба і тривоги, можуть надто глибоко пустити коріння. Якщо завчасно не повиривати, потім не справитися. Рознесуть зсередини. І про власну Троянду не забувайте: без неї Ваша планета втратить барву. А вона, хоч і така, як усі інші, для Вас – єдина, неповторна, сонячна. Це та гравітація у Всесвіті збалансованих взаємозалежностей, яка робить і Вас особливим – єдиним, неповторним, сонячним.

  Ну, а коли впораєтеся з вулканами, баобабами та Трояндою, тоді вже присядьте десь у золотому морі пшеничного колосся в очікуванні Вашого Лиса. Він неминуче з’явиться на горизонті, якщо Вам не забракне терпцю. І тоді доведеться проявити відвагу й творчість, аби його приручити. Але ж хіба цей невпинний рух Всесвіту, який ми називаємо часом, нам дарований не для цього? Хіба ж це не найблагородніше з усіх можливих людських мистецтв? Приручити – дати волю гравітації. І та обов’язково поскладає все до купи. А коли Ви після тривалих космічних мандрівок відчуєте прирученим і себе, у Вашому Всесвіті неминуче засяє ще одне Сонце…

  о. Андрій Зелінський

  скачать dle 10.2 Форекс опционы

  Схожі новини

  ЧОМУ НАШІ МОЛИТВИ ЗАЛИШАЮТЬСЯ НЕ ПОЧУТИМИ?

  Для зерна Слова Божого немає непридатної землі

  ТРИ ПРИНЦИПИ, ЯКІ ДОПОМОЖУТЬ ВИХОВАТИ ВІЛЬНИХ ТА ЩАСЛИВИХ ДІТЕЙ

  Воздвиження Чесного і Життєдайного Хреста

  Жінка (посібник із щастя)

  Оголошення

  для парафії

  Рекомендуємо

  відвідувати

  • Католицький Оглядач
  • Українська правда
  • Громадське телебачення
  • Офіційний сайт УГКЦ
  • ДивенСвіт
  • CREDO
  • Стрийська єпархія УГКЦ
  • Карітас України

  Популярні новини

  за останній місяць

  Трансляція

  інтернет радіо

  Radio Voskresinnya

  Radio Mariya

  Radio Dzvony

  Слухати в новому вікні