• бесплатная dle
 • ,
 • форекс портал

  ЙДИ ВПЕВНЕНО! ТВОЄ ЖИТТЯ – ЦІКАВА ПРИГОДА

  ЙДИ ВПЕВНЕНО! ТВОЄ ЖИТТЯ – ЦІКАВА ПРИГОДА

  Далеко не все в житті ми здатні передбачити. Та можемо кожну ситуацію сприймати, як шанс від Господа. Коли все добре, — радій і ділися радістю з іншими. Коли ж переживаєш якісь труднощі — будь певен, що це стане потужним досвідом, яким зможеш керуватися і поділитися.
  *
  Життя — це пригода. Тож щодня старайся відкривати для себе щось нове. Твій життєвий шлях — унікальний, тож сприймай кожен поворот із вдячністю!
  *
  Немає досконалих людей. І це саме недосконалість допомагає вигартовувати в нас чесноти: терпіння і лагідність. Дякуй їм за те, що вони теж сприймають твою недосконалість.
  *
  Найважливіше і найцінніше не можна зважити, виміряти, помацати — лише пережити разом із найдорожчими людьми, приймаючи їх, як дарунок Бога.
  *
  Ми стільки зусиль докладаємо, щоб змінити один одного, що врешті губимо найважливіше — безумовну любов. Так, любити без умов — складно. Та той, хто прийняв любов від Небесного Отця без умов до себе зможе любити так ближнього.
  *
  Щоб бути доброю дружиною необхідно багато мудрості і терпіння. А щоб бути чоловіком потрібна мужність і сміливість. Закласти сім’ю — легко, розвивати — ціла наука, зберегти — велике мистецтво, прожити ціле життя разом — найбільша перемога. Дбайте один про одного на життєвій дорозі, щоб не впасти.
  *
  Бути батьком або матір’ю — це бути в подобі Бога. Творити долю і творити наступне покоління може тільки той, хто покладається на Отця і розуміє силу жертви Христа.
  *
  Ти можеш вражати красивими промовами, відпрацьованими навичками, але люди запам’ятають тільки те, що відчували і переживали, поруч із тобою.
  *
  При безлічі життєвих ролей незмінно є тільки твоя справжня сутність. Головне завдання — розкрити її. Тоді у всіх ролях зможеш досягнути досконалості і життєвої гармонії.
  *
  Рух вперед дає розвиток і цілеспрямованість. Але на цьому шляху варто робити зупинки, щоб запитати себе: заради чого я рухаюся? Яка моя мета? Кому від цього краще?
  Підготувала Наталія ПАВЛИШИН


  скачать dle 10.2 Форекс опционы

  Схожі новини

  Святе Богоявлення Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа

  ЯКБИ БОГ НА МИТЬ ПЕРЕСТАВ НАС ЛЮБИТИ – МИ Б ПЕРЕСТАЛИ ІСНУВАТИ

  Бог бачить кожну твою сльозу

  МИ ВСІ ПОКЛИКАНІ ДО СВЯТОСТІ

  Звернення до молоді на Великий піст

  Оголошення

  для парафії

  Рекомендуємо

  відвідувати

  • Католицький Оглядач
  • Українська правда
  • Громадське телебачення
  • Офіційний сайт УГКЦ
  • ДивенСвіт
  • CREDO
  • Стрийська єпархія УГКЦ
  • Карітас України

  Популярні новини

  за останній місяць

  Трансляція

  інтернет радіо

  Radio Voskresinnya

  Radio Mariya

  Radio Dzvony

  Слухати в новому вікні