• бесплатная dle
 • ,
 • форекс портал
  » » Святе Богоявлення Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа

  Святе Богоявлення Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа

  Святе Богоявлення Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа

  "І пролунав голос із неба: "Це Син мій улюблений, що його я собі вподобав. Його слухайте!" (Мт.3,17; 17,8)

  Дорогі браття і сестри!
  Настав час публічної діяльності Месії. Але з чого це починається? Ісус іде до Івана на Йордан, щоб здійснилася всяка правда.
  Бог Син як Творець і Вседержитель не потребує хрещення. Однак, приймає його від свого створіння, щоб виконати задум Трьох: Отця Сина і Святого  Духа. Господь відкриває перед людиною всю правду про себе: Він Один Бог, перший і останній, Один у трьох особах, "той - хто був, той - хто є і хто приходить'. Богоявлення є даром любові. Троє, перебуваючи в нерозривному зв'язку любові та з'єднані тією самою природою в одну сутність, в одне Божество, являють фундаментальну правду, що Бог - це Любов, яка без жодних застережень відкривається перед своїм улюбленим творінням, запрошуючи його до взаємності. Недосяжний, недослідимий, незбагненний настільки близько, що сам став людиною. Люди очима його бачили, вухами чули, серцем відчували як добре бути з Ним. Любов - це зміст життя Бога. Тому Він послав у світ Свого Сина - улюбленого, єдинородного. Син любить світ так, як і Отець, бо постійно перебуває в любові Отця. З любові Він воплотився, щоб дати життя своє як викуп за багатьох ( за мене, за тебе, за всіх).
  Улюблений Син - це Споконвічне Слово, яким постало все. Він несе у світ слово Отця, який промовляє до світу, до нас: "слухайте його". Це слово просте і коротке: "Любитимеш Господа Бога твого всім серцем твоїм, усією душею твоєю, всією силою твоєю і всіма думками твоїми... Любитимеш ближнього свого, як себе самого" (Мт.22,37;39). Усі добре знаємо, що любити когось неможливо під примусом. Тож і заповіді Любові є радше запрошенням Бога, який найкраще знає фундаментальне прагнення людини, а це прагнення любити не лише рідних, ближніх, світ, а перш за все, Бога. Любов - це наймогутніша сила, здатна зруйнувати невидимі кайдани гріха, які тримають людину в рабстві. Божий Син став людиною, щоб звільнити людство з цієї неволі не зброєю, що вбиває життя, а силою, яка відновлює справжнє життя, те життя, над яким навіть смерть не має влади. Не всі сучасники Христа розуміли Його ставлення до опонентів, людяності до публічних грішників, милосердя до своїх убивць. Важливо пам'ятати, що любов є змістом життя Бога, життя Ісуса, тому по іншому не могло бути.
  У Біблії написано, що любов до Бога у виконанні Його Заповідей. Свідомо порушуючи їх людина поступово втрачає відчуття потреби в Бозі та правильне розуміння любові. Неможливо говорити про зміст любові без стосунку людини з Богом. Хто прагне любити і жити любов'ю, той повинен шукати Бога, Його волі, навіть тоді, коли це суперечило б бажанням людини. Бог як Абсолютне Добро пропонує людині найкраще, бо знає її теперішнє і майбутнє. Лише прийнявши і виконавши Його волю людина переконується в цьому. Іншого правильного способу немає. І тут ми торкаємося поняття довіри. Ніхто не сумнівається, що можна й потрібно довіряти тому, Хто все може і ніколи не обманює. Але, нажаль, на цю роль часто претендує людина, обманюючи себе та інших. "Батько брехні" завжди буде пропонувати людині замінник. Так, його можна легше і швидше отримати, якийсь час використовувати. Але, це не добро для людини, бо походить не від того джерела.
  Любов - це плід Святого Духа. Як дерево пізнається по плодах, так і людина пізнається за плодами свого життя. Святий Дух постійно спонукає її до дії, яка принесла б справжнє добро ближнім, їй самій і славу Богові. Можна не багато добра робити, але з любов'ю; можна багато добра робити, але без любові. Тому, важливо завжди досліджувати себе: чим я керуюся, коли роблю добро?
  Богоявлення - це не лише історична подія минулого. Це постійне запрошення від Бога пізнавати Його у світі речей, подій, натовпу людей. Він знову являється і робитиме це завжди, щоправда, в іншій формі, але з тією самою метою - явити Себе як Бог любові, котрий вартий довіри і є незамінним добром для людини.
  Дорогі браття і сестри!
  Хай світло Божого Сина щоденно просвічує наш розум, благодать Святого Духа зігріває теплом наші серця, щоб образ люблячого Бога-Отця, винесений з досвіду особистого богоспілкування, став джерелом нашого свідчення про Бога, який змінює світ на краще силою Любові.
  Амінь.
  19.01.2021р.Б.


  скачать dle 10.2 Форекс опционы

  Схожі новини

  XXIX Неділя по Зісланні Святого Духа

  Неділя перед Богоявленням

  Празник первомученика і архидиякона Стефана

  Зачаття Пречистої Діви Марії святою Анною

  XXVIII Неділя по Зісланні Святого Духа

  Оголошення

  для парафії

  Рекомендуємо

  відвідувати

  • Католицький Оглядач
  • Українська правда
  • Громадське телебачення
  • Офіційний сайт УГКЦ
  • ДивенСвіт
  • CREDO
  • Стрийська єпархія УГКЦ
  • Карітас України

  Популярні новини

  за останній місяць

  Трансляція

  інтернет радіо

  Radio Voskresinnya

  Radio Mariya

  Radio Dzvony

  Слухати в новому вікні