• бесплатная dle
 • ,
 • форекс портал

  Празник первомученика і архидиякона Стефана

  Празник первомученика і архидиякона Стефана

  "Що віддам Господеві за все, що Він воздав мені.
  Чашу спасення прийму і ім'я Господнє призову"

  Кожна людина релігійна, але не всім це важливо. Кожна людина наближається до вічності, але не всі в це вірять. Чи змінюється від цього сутність людини? Абсолютно ні. Адже вона не постала раптом з нічого, а є творінням, отримавши життя від Того, Хто завжди є. Називається Він Бог.
  Лише безбожник може вважати, що людині не потрібно Бога. Відмова від Бога є вираженням посісти Його статус як самодостатнього і наймогутнішого в світі. Однак, це жодним чином не змінює ані суті Бога як Творця і повноти життя, ані суті людини як творіння, доля якого залежить від стосунків із Творцем.
  Бог дає Себе пізнати тим, хто Його шукає. Відкритість людини на живий стосунок з Ним є лише початком, оскільки Бог - це особове єство. Якщо з двох людей в однієї не буде бажання спілкуватися, не відбудеться розмова; якщо не буде прагнення пізнати іншого, не буде й знання про нього. Без бажання, прагнення, доброї волі людини Бог не нав'язує Себе їй для стосунків.
  Найбільше Бог пізнається в молитві. Завдяки молитві людина пізнає не лише дбайливого, вірного, милосердного, доброго Бога. Вона також пізнає Його терплячого, зраненого, зневаженого, відкиненого, зрадженого. Щоб зберегти близькість із Богом, потрібно вірності людини: приймати не лише дари здоров'я, достатку, радості, успіхів, а й болючі рани, спричинені ближніми. Це вимагає великої сили Духа, Того, який "всюди єси і все наповнює". Вірність Богові в різних обставинах, подіях, переживаннях черговий раз підтверджує синівську  любов по відношенню до Нього.
   Простота і відкритість людини створює умови для входження Духа , Який очищає і зігріває надприродним теплом, перебуваючи в  якому хочеться сказати словами ап.Петра: "добре нам тут бути".
  Незважаючи на молодий вік, архидиякон Стефан здобув дорогоцінний досвід справжнього Бога, який поселюється в сокрушеному та смиренному серці, приходить ніжно і лагідно, тихо і непомітно. Так приходить Святий Дух. Він нічого не порушує в людині, не тривожить її, не завдає ран. Його немов би немає тут, і водночас, саме Він володар людського серця. Сила Святого Духа найкраще проявляється у визнанні людиною власного безсилля і довіри своєї долі Йому в долоні. Де діє Святий Дух, там немає страху, бо Дух єднає з вічністю, приготованою Ним. Він є Життя безпочаткове і безконечне, тому смерть не може його зупинити. Отож, причасники Святого Духа є причасниками вічного життя.
  Для цього не обов'язково треба вмерти, тим паче як мученик-християнин. Потрібно жити як дитя Боже, немов ангел, але у тілі. Це рух до висот, до слави, до неба.
  Амінь.
  09.01.2021р.Б.


  скачать dle 10.2 Форекс опционы

  Схожі новини

  Зачаття Пречистої Діви Марії святою Анною

  XXVIII Неділя по Зісланні Святого Духа

  XXVII Неділя по Зісланні Святого Духа

  XXVI Неділя по Зісланні Святого Духа

  “Хай любов буде для вас покликанням жити для інших”, – владика Тарас до молоді

  Оголошення

  для парафії

  Рекомендуємо

  відвідувати

  • Католицький Оглядач
  • Українська правда
  • Громадське телебачення
  • Офіційний сайт УГКЦ
  • ДивенСвіт
  • CREDO
  • Стрийська єпархія УГКЦ
  • Карітас України

  Популярні новини

  за останній місяць

  Трансляція

  інтернет радіо

  Radio Voskresinnya

  Radio Mariya

  Radio Dzvony

  Слухати в новому вікні