• бесплатная dle
 • ,
 • форекс портал

  Скріплюймо віру свідченням мучеників

  22 березня декілька парафіян нашого храму мали можливість побувати у м. Люблін (Польща), а саме, на території концтабору Майданек, де проходила щорічна молодіжна проща, присвячена мученицькій смерті блаженного священномученика Омеляна Ковча. З нагоди Року віри паломництво пройшло під гаслом: «Скріплюймо віру свідченням мучеників».

  Програма перебування на території концтабору була насиченою молитвою та роздумами над життям і мучеництвом блаженного о. Омеляна. Серед прочан були священики та миряни багатьох єпархій УГКЦ з України. Очолили українську делегацію владика Тарас Сеньків та владика Венедикт Алексійчук.

  Розпочалося все молебнем до блаженномученика о. Омеляна Ковча. Далі, разом з екскурсоводом, можна було пройти стежками в’язнів Майданеку: оглянути бараки та інші приміщення, де вони перебували. Розповіді працівників музею були шокуючі і викликали сльози. Це було пекло, в якому жорстоко поводилися з людьми. Отець Омелян, мав завдання від Господа провадити цих людей від пекла до раю через поріг смерті. Перебуваючи в Майданку, надзвичайно сильно пронизують свідомість слова о. Омеляна «…. тут я бачу Бога…..». Наш отець впорався із завданням: він до останнього віддиху був правдивим священиком, через якого врятувалося багато людей, які були різних національностей і віросповідань. Отець Ковч завжди пам’ятав – кожна людина є створінням Божим і в цьому жахливому місці він не випадково.

  Останнім заходом цього дня була хресна хода за участю української та польської молоді. Молоді люди несли хрест, читали стації, співали страсні пісні. Символічні стації були розташовані біля найголовніших споруд концтабору. Почалася хресна дорога від великого пам’ятника жертвам цього місця і завершилася біля мавзолею, де зберігається попіл спалених людських тіл.

  Наступного дня частина паломників із Стрийської єпархії, серед яких і парафіяни нашого храму, відвідали світове відпустове місце у Ченстохові, приносили свої молитви до Ченстоховської Богородиці. Під вечір побували у м. Краків – молилися біля молей св. Фаустини Ковальської, що мала об’явлення Ісуса Христа.


   

  Повідомила п. Роксолана Гуніник -катехит храму св. Миколая м. Перемишляни, учасник прощі

  скачать dle 10.2 Форекс опционы

  Схожі новини

  Триває паломництво молоді до Майданека

  У Львові вшанували пам’ять о. Омеляна Ковча

  Відкриття памятника пароху Перемишлян

  Духовна подорож до Зарваниці

  Хресна дорога для молоді у Перемишлянах

  Оголошення

  для парафії

  Рекомендуємо

  відвідувати

  • Католицький Оглядач
  • Українська правда
  • Громадське телебачення
  • Офіційний сайт УГКЦ
  • ДивенСвіт
  • CREDO
  • Стрийська єпархія УГКЦ
  • Карітас України

  Популярні новини

  за останній місяць

  Трансляція

  інтернет радіо

  Radio Voskresinnya

  Radio Mariya

  Radio Dzvony

  Слухати в новому вікні