• бесплатная dle
 • ,
 • форекс портал
  » » Діти нашої парафії молилися біля чудотворного образу Розп’яття в Глинянах

  Діти нашої парафії молилися біля чудотворного образу Розп’яття в Глинянах

    Діти нашої парафії молилися біля чудотворного образу Розп’яття в Глинянах20 червня, діти, які готувались до першої Сповіді та урочистого Святого Причастя, а також усі охочі відвідали чудотворну ікону Розп'яття, що в Глинянах. Маленькі паломники побували у двох храмах: у найстаршій дерев’яній церкві Успіння Пресвятої Богородиці та в храмі св. Миколая, де самовідновлюються рописи на стінах.

    У дерев’яній церкві місцевий священик розказав дуже цікаву історію про чудотворну ікону. На Святвечір 1936 року в церкві надприродним способом самовідновився запрестольний образ Розп’яття Ісуса Христа, за переказами, подарований Богданом Хмельницьким, який часто бував у Глинянах, зокрема 1648 року, готуючись до штурму Львова, відпочивав на подвір’ї храму Успіння Пресвятої Богородиці. Відповідно до цієї легенди, вік образу Розп’яття на сьогодні перевищував би 350 років. Однак науковці схильні датувати її кінцем ХІІІ ст. Отже, розп’яттю трохи більше ніж 200 років. У радянські роки почався період забуття. Влада не була зацікавлена в тому, аби зберегти пам’ять про маленький галицький Люрд. Отця Володимира Тим’яка (пароха дерев'яної церкви) заарештували, церкву закрили і зробили у ній музей килимарства. От тільки запрестольний золотий образ ніхто зняти так і не зміг - його просто завісили грубим полотном. Розповідають, якийсь майор Некрасов намагався зірвати Розп’яття. Але щойно доторкнувся - впав непритомний. Більше чудодійного образа ніхто не намагався зняти. Але навіть у ті роки, коли церква не діяла і у неї не було священика, люди приходили самі, відчиняли двері і відспівували Богослужіння.

  Почувши історію, кожен з дітей мав можливість приступити зі своєю молитвою до ікони.

  Далі ми пішли до церкви Святого Миколая. Ця церква зажила слави завдяки самовідновним фрескам. Дітей захопила розповідь священика про історію храму, а також про розписи, які були замальовані білою фарбою, а тепер самі відновлюються без людського втручання.

    На завершення поїздки ми зробили спільне фото та вирушили в дорогу додому.

   

  Також у нас був запланований пікнік, але погода завадила нам. Та рухливі пісні, забави швидко це компенсували.

  скачать dle 10.2 Форекс опционы

  Схожі новини

  Маленька поїздка в Глиняни

  Святкування VII річниці заснування спільноти "Матері в молитві"

  Уперше відбудеться піша проща зі Львова до Глинян

  Відбулося маленьке паломництво першопричасників до відпустового місця в смт.Глинянах

  Відбувся табір «Назавжди З Ісусом»

  Оголошення

  для парафії

  Рекомендуємо

  відвідувати

  • Католицький Оглядач
  • Українська правда
  • Громадське телебачення
  • Офіційний сайт УГКЦ
  • ДивенСвіт
  • CREDO
  • Стрийська єпархія УГКЦ
  • Карітас України

  Популярні новини

  за останній місяць

  Трансляція

  інтернет радіо

  Radio Voskresinnya

  Radio Mariya

  Radio Dzvony

  Слухати в новому вікні