• бесплатная dle
 • ,
 • форекс портал
  » » Папа Франциск відкрив Святі Двері базиліки Святого Петра у Ватикані

  Папа Франциск відкрив Святі Двері базиліки Святого Петра у Ватикані

    Папа Франциск відкрив Святі Двері базиліки Святого Петра у Ватикані «Перейти через ці Двері означає відкрити глибину милосердя Отця, Який всіх приймає й особисто виходить назустріч кожному», – наголосив Папа Франциск у проповіді під час Святої Меси, яку він у вівторок, 8 грудня 2015 року, очолив на площі Святого Петра у Ватикані з нагоди урочистості Непорочного Зачаття Пречистої Діви Марії та відкриття надзвичайного Ювілею Милосердя. Того дня також спогадувалася 50-та річниця завершення Другого Ватиканського Собору.

    Наприкінці Євхаристійного богослуження, після святого Причастя, відбувся Чин відкриття Святих Дверей базиліки Святого Петра. Вселенський Архиєрей прочитав молитву, призиваючи об’явлення Божої всемогутності, насамперед, «в милосерді та прощенні». Далі, ввізвавши: "Ось двері Господні! Відчиніть двері справедливості! Задля Твого великого милосердя, увійду в дім Твій, Господи!" - він відчинив двері й зупинився на хвилину на порозі в мовчазній молитві. Опісля Святіший Отець переступив через поріг Святих Дверей, входячи до базиліки, а за ним увійшли його попередник Венедикт XVI, співслужителі та представники чернецтва і мирян.

    Одним із символів урочистого богослуження стала стародавня чудотворна ікона Пресвятої Богородиці «Милосердя Двері» з міста Ярослава, святиня Перемисько-Варшавської архиєпархії УГКЦ в Польщі, що була встановлена справа біля престолу, на якому звершувала Євхаристійна жертва. Як розповів Блаженніший Святослав, копію цієї ікони, яка є офіційною іконою Святого Року Божого Милосердя в УГКЦ, було подаровано проповідникові Папського Дому о. Раньєро Канталамесі, від якого Святіший Отець довідався про її існування та забажав, щоб вона була присутня під час відкриття Ювілею Милосердя.

  Варто зазначити, що ювілейні двері будуть відкриті в кожній католицькій єпархії світу, щоб вірні могли в тому році увійти ювілейними дверима до Божого храму та відчути красу Божого Милосердя. У Стрийській єпархії, урочисте відкриття дверей милосердя відбудеться 13 грудня в Катедральному храмі Успіння Пресвятої Богородиці.

   

  За матеріалами: Радіо Ватикану

  скачать dle 10.2 Форекс опционы

  Схожі новини

  Послання з нагоди проголошення Святого року Божого милосердя в УГКЦ

  Знаком великого благословення є те, що уперше за сто років з Апостольської столиці прибув до нас Нерукотворний образ Христа» – Блаженніший Святослав

  Папа Франциск проголосив святими Католицької Церкви Івана ХХІІІ та Івана Павла ІІ

  Блаженніший Святослав: У Папи в кімнаті знаходиться українська ікона, яку я подарував йому в Аргентині

  Папа Франциск: перші враження

  Оголошення

  для парафії

  Рекомендуємо

  відвідувати

  • Католицький Оглядач
  • Українська правда
  • Громадське телебачення
  • Офіційний сайт УГКЦ
  • ДивенСвіт
  • CREDO
  • Стрийська єпархія УГКЦ
  • Карітас України

  Популярні новини

  за останній місяць

  Трансляція

  інтернет радіо

  Radio Voskresinnya

  Radio Mariya

  Radio Dzvony

  Слухати в новому вікні