• бесплатная dle
 • ,
 • форекс портал

  Незвичайна поїздка чудовим осіннім днем.

    Незвичайна поїздка чудовим осіннім днем.Усім відомо, що діти та молодь мають велике бажання рухатися, подорожувати, пізнавати навколишній світ та дізнаватися багато цікавого. Попри наявність різних гаджетів, на екрані яких можна побачити все, що тебе цікавить, існує природній, живий зв'язок з навколишнім світом, який манить кожного, тому правдиве пережиття від побаченого не заміниш ніколи і нічим.
     Одного чудового осіннього дня спільнота «Адонай» поїхала за межі рідного міста, щоб побувати у цікавих містах. Присвятили свою поїздку пресвятій Богородиці, дорогою молилися і співали.
     Найперше відвідали село Підлисся Золочівського району, а саме музей – садибу Маркіяна Шашкевича. Діти у школі вивчають життя і діяльність цієї відомої людини, але завжди цікаво є побувати в тих місцях, де описаний в підручниках персонаж жив і провів своє дитинство. Екскурсія цим музеєм була захоплюючою, дітей зацікавило нелегке життя Шашкевича та постійна боротьба за українську мову та культуру, які в той час хотіли знищити та викорінити.
     Наступна зупинка відбулася в Олеському замку. Це велика середньовічна споруда, розташована на горі. У середині відчувається дух середньовічної епохи, у численних екскурсійних залах багато цікавих експонатів, які належать до більш пізніх періодів історії замку.
     Дальше дорога привела у с. Підкамінь. Власне це була основна мета даної поїздки. У Підкамені на території монастиря отців- студитів нас радо зустріли та розповіли всю історію цієї незвичайної гори. Місцевий паламар п. Ігор розповів про чотири об’явлення Богородиці, про паломництва та розбудову гори, а також про важкі періоди монастиря і церков, які в різні часи захоплювалися ворогами, нищилися вогнем і руйнувалися безбожниками. Особливого упадку сакральні споруди зазнали за радянських часів.Монастир перетворили на тюрму, нижню церкву на катівню. Викрали стародавні дзвони, яких не змогли віднайти дотепер, а у статую Богородиці, яка стоїть на подвір’і, стріляли зі зброї, зараз на ній помітно близько 10 виїмок від куль. Пізніше частину споруд передали лікарні для душевно хворих людей. Ця лікарня функціонує і до сьогодні. У головному храмі був склад сільськогосподарської техніки і розміщувалася конюшня. Храм та дзвіниця дуже зруйновані та потребують масштабної реставрації.
    З 1997року тут перебувають монахи- студити, які стараються відбудовувати церкви, та облаштовувати благоустрій території. Держава виділяє невеликі кошти. Потрібно ще багато часу та зусиль, щоб усе привести в належний стан.Також у с. Підкамінь є чудотворна ікона Богородиці, де адонайці провели найбільше часу. Разом молилися, співали та приносили прохання до Діви Марії. Ще велике захоплення і навіть здивування у адонайців викликала інша ікона Богородиці з дитятком. Вона є невеликих розмірів, знаходиться у головному храмі і є особливою тим, що вже більше двох років кровоточить.

    За межами монастиря видніється великий камінь, висотою 17 метрів. З ним пов’язано багато легенд. Але розповіли, що у добру сонячну погоду з гори у Підкамені видно Почаївську лавру, яка розміщується за 65 км. Проте у цей день ми не побачили Почаїв.
    Вже дорогою додому адонайці відвідали Підгорецький замок. До середини не потрапили, бо він знаходиться на реставрації. Дивлячись на його величність і пишність ззовні можна здогадуватися яким гарним він є в середині.
    Осінній день в дорозі виявився особливим, адже подарував море приємних вражень, які запам’ятаються назавжди.

    Дякуємо за все Господеві!

   
  Повідомила п.Роксолана Гуніник
  провідник спільноти "Адонай".
   
  Незвичайна поїздка чудовим осіннім днем.Незвичайна поїздка чудовим осіннім днем.Незвичайна поїздка чудовим осіннім днем.
  Незвичайна поїздка чудовим осіннім днем.
  скачать dle 10.2 Форекс опционы

  Схожі новини

  Під Твою милість прибігаємо, Богородице Діво…

  Молодь і діти нашої парафії молилися у Страдчі

  Духовна мандрівка Львовом спільноти "Адонай"

  Сонце в наших долонях

  КРОКИ ДО СВЯТОСТІ УЧАСНИКІВ СПІЛЬНОТИ «АДОНАЙ»

  Оголошення

  для парафії

  Рекомендуємо

  відвідувати

  • Католицький Оглядач
  • Українська правда
  • Громадське телебачення
  • Офіційний сайт УГКЦ
  • ДивенСвіт
  • CREDO
  • Стрийська єпархія УГКЦ
  • Карітас України

  Популярні новини

  за останній місяць

  Трансляція

  інтернет радіо

  Radio Voskresinnya

  Radio Mariya

  Radio Dzvony

  Слухати в новому вікні