• бесплатная dle
 • ,
 • форекс портал
  » » «Великий Піст це час для навернення» — усі знають цей вислів.

  «Великий Піст це час для навернення» — усі знають цей вислів.

  Ось десяток порад від св. Отця Піо щодо того, як цю формулу впровадити в життя.
  1. Подбай про те, щоб бути терпеливим. «З простотою прямуйте дорогою Господа і не втомлюйте свого духа. Треба, щоб ви зненавиділи свої вади, але робіть це з поміркованою ненавистю, а не гнівно і нервово… Через брак терпеливості, мої дорогі, ваші недосконалості замість зменшуватися, розростаються щоразу сильніше, оскільки неспокій і стурбованість про те, як їх позбутися, викликають їхнє посилення». «Збережи добре виписаним у душі те, що каже Божественний Учитель: у терпеливості нашій здобудемо душу нашу».
  2. Не зосереджуйся на своєму гріху. «Не муч себе тим, що зроджує гризоту, неспокій, переживання. Треба тільки одного: вознести духа і любити Господа Бога».
  3. Думай про інших. Дбай про усмішку на їхніх обличчях. «Нехай твоя поява, де ти лиш будеш, завжди буде така тактовна і делікатна, немовби це була усмішка Бога».
  4. Зосередься на тому, що думаєш про свої цілі та прагнення. «Твоє зусилля і твоя увага нехай завжди будуть звернені на те, щоб у тебе був правильний намір. Його треба мати у праці і в боротьбі, завжди мужній і великодушній, із підступами злого духа».
  5. Пам’ятай, що Ісус постійно біля тебе! «Нехай тебе не страхають численні пастки цієї пекельної бестії. Господь Ісус, який завжди з тобою, боротиметься разом із тобою. Він ніколи не допустить, щоб душа впала і була переможена». «Ніколи не покладайся на себе. Всіляке уповання покладай тільки на самого Бога».
  6. Не забувай про Боже милосердя. «Справедливість Божа вражає. Але не забуваймо, що також Його милосердя є безконечне».
  7. Не втрачай надії, коли тобі тяжко. «Не осягнути спасіння без переходу через бурхливе море, яке постійно загрожує потопеллю. Горою святих є Голгофа. То з неї переходять на іншу гору, яка називається Табор».
  8. Молися, Господь Бог завжди тебе вислухає. «Молись і уповай! Не нервуйся! Неспокій нічому не служить. Бог — милосердний, Він вислухає твою молитву».
  9. Молитва — найліпший спосіб утішення. «Найкраща втіха духа — зміцнення, що походить із молитви».
  10. На все дивися з любов’ю. «Гордуй спокусами, а прикрощі приймай із любов’ю. Дозволь вітру віяти і не думай, що шелестіння листя це гуркіт зброї».

  Джерело: CREDO

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  скачать dle 10.2 Форекс опционы

  Схожі новини

  Піст – це духовна весна

  14 кроків до щасливого Різдва

  ЯКЩО...

  Послання Блаженнішого Святослава до священнослужителів Української Греко-Католицької Церкви на Страсний четвер

  Я знаю, що таке щастя…

  Оголошення

  для парафії

  Рекомендуємо

  відвідувати

  • Католицький Оглядач
  • Українська правда
  • Громадське телебачення
  • Офіційний сайт УГКЦ
  • ДивенСвіт
  • CREDO
  • Стрийська єпархія УГКЦ
  • Карітас України

  Популярні новини

  за останній місяць

  Трансляція

  інтернет радіо

  Radio Voskresinnya

  Radio Mariya

  Radio Dzvony

  Слухати в новому вікні