• бесплатная dle
 • ,
 • форекс портал
  » » У Стрийській єпархії відкрито Сімейну порадню

  У Стрийській єпархії відкрито Сімейну порадню

  У Стрийській єпархії відкрито Сімейну порадню25 жовтня 2017 року владика Тарас (Сеньків) урочисто відкрив і освятив приміщення Сімейної порадні – інституцію Стрийської єпархії, яка покликана надавати кваліфіковану допомогу у різних ділянках сімейного життя. Зокрема відвідувачі зможуть проконсультуватися у сімейного психолога, ознайомитись з методом розпізнавання плідності, пройти курси для вагітних, отримати юридичну консультацію, освоїти фінансову грамотність, а також тут надаватиметься допомога військовим із посттравматичним синдромом.
  «Тут, через кожного хто працює в цій порадні, хто буде ділитися своїми духовними скарбами і знаннями, допомагатимуть людям, котрі переживають певні випробування. Сьогодні ми маємо простягнути руку тим, кого життя торкнулося трагедіями особистими і родинними – це одне з служінь, котре Церква хоче і може нести, як лік для суспільства, який не обмежується лише людською допомогою, але завжди відкритий на допомогу Божу», – сказав, звертаючись до всіх присутніх, Єпарх Стрийський.
  А владика Богдан (Манишин),голова Координаційної радиз питань душпастирства в кризових ситуаціях, додав, що «серед багатьох викликів, з якими зустрічається християнська родина, є війна. Однією з відповідей Церкви на цей виклик є створення психологічних порадень, щоби родини, котрі отримують певну духовну опіку при парафіях і монастирях, мали можливість і надалі тривати у віднові душі».

                                                                                                                                     З сайту stryi.ugcc.org.ua

  Надалі Єпархіальним інститутом душпастирства подружжя та сім’ї святого  і Анни планується відкриття таких порадень у всіх районних центрах Стрийської єпархії. Зокрема, у 2018 році планується відкрити Сімейну порадню у місті Перемишляни, яка також буде надавати допомогу як молоді так і нареченим, сім’ям та усім потребуючим в особистому, подружньому та родинному житті.
   

  скачать dle 10.2 Форекс опционы

  Схожі новини

  «Психологічна травма, посттравматичний стресовий розлад. Допомога та супровід у кризі» - тема семінару для священиків Стрийської єпархії.

  У Стрию урочисто відзначили день святого апостола Якова, покровителя Стрийської єпархії

  Владика Богдан (Манишин): «Люди, які є зараз на війні, подібні до богопосвячених осіб, бо вони також відмовляються від усього…»

  В Стрию відбулась “Різдвяна просфора”

  Свято «Різдвяної просфори» для духовенства та монашества Стрийської єпархії

  Оголошення

  для парафії

  Рекомендуємо

  відвідувати

  • Католицький Оглядач
  • Українська правда
  • Громадське телебачення
  • Офіційний сайт УГКЦ
  • ДивенСвіт
  • CREDO
  • Стрийська єпархія УГКЦ
  • Карітас України

  Популярні новини

  за останній місяць

  Трансляція

  інтернет радіо

  Radio Voskresinnya

  Radio Mariya

  Radio Dzvony

  Слухати в новому вікні