• бесплатная dle
 • ,
 • форекс портал
  » » Спільнота "Матері в молитві" побувала на Великопосних реколекціях у с.Станимир

  Спільнота "Матері в молитві" побувала на Великопосних реколекціях у с.Станимир

  Спільнота "Матері в молитві" побувала на Великопосних реколекціях у с.СтанимирМамина молитва – одна з молитов світу, яка має велике знамення для дітей, молитва, якою ми звертаємося до Матінки Божої: «Вислухай моя свята Заступнице й Покровителько, й мою до Нього тиху та щиру молитву і благословення просимо Його, аби він своєю милістю і благодаттю дав мені належної Божої мудрості, сили й терпіння виплекати й виховати моїх дітей богоугодними людьми, щоби вони були втіхою і підтримкою, окрасою українського народу».

  17 березня 2018 року спільнота «Матері в молитві», храму святого Миколая м. Перемишляни, побувала на IV Великопосних реколекціях у с.Станимир, храму Богоявлення Господнього, настоятелем якого є о.Дмитро Тхір. Реколекції розпочалися із привітання координатора руху Стрийської єпархії Анни Форостини, відтак почалася молитва…

  У молитві матері зверталися із проханням до Ісуса Христа про заступництво усього українського народу, мир і спокій у нашій державі. Після традиційної молитви розпочалися Свята Літургія, яку очолили о. Олег Ружилович, о.Володимир Цайдер та о. Дмитро Тхір. У своїй проповіді отець Володимир звернув увагу на три умови християнства: покаяння, молитва, милостиня. Під час духовних наук матері мали нагоду приступити до святого Таїнства Покаяння.

  Молитва повинна завжди перебувати у серці матері і збагачувати її духовною мудрістю. Слухаючи науку, слово Боже, матері досвідчувались як це стосується конкретно кожної з них та дякували Господеві за отримані дари приготовані ним через священників. Під час теплого прийому сестер – господинь, під час обіду, кожний учасник реколекцій мав можливість переглянути відео «Життя храму Богоявлення Господнього» с. Станимир. Піcля обіду було відслужено акафіст до Страстей Господніх. Матері ще раз мали можливість прослухати змістовні науки щодо любові до Бога.

  Учасники з піднесеним настроєм повернулися додому до своїх спільнот, щоб поділитися враженнями від почутих наук. Господи, даруй нам завжди пам’ятати про твою любов до нас та наших дітей, адже Ти сам просиш приходити до тебе в потребах: «Прийдіть до Мене всі втомленні і обтяжені - і Я заспокою Вас».

  Повідомила п. Віра Федюкова

  Спільнота "Матері в молитві" побувала на Великопосних реколекціях у с.Станимир
  Спільнота "Матері в молитві" побувала на Великопосних реколекціях у с.Станимир
  Спільнота "Матері в молитві" побувала на Великопосних реколекціях у с.Станимир

  скачать dle 10.2 Форекс опционы

  Схожі новини

  Спільнота "Матері в молитві" відсвяткувала 11 річницю від заснування

  Мамина молитва - дорога до Бога

  Великопосні реколекції для спільнот Матері в молитві

  Cпільнота “Матері в молитві” церкви св. Миколая відсвяткувала 6-річницю спільноти молитов.

  Реколекції для Матері в молитві

  Оголошення

  для парафії

  Рекомендуємо

  відвідувати

  • Католицький Оглядач
  • Українська правда
  • Громадське телебачення
  • Офіційний сайт УГКЦ
  • ДивенСвіт
  • CREDO
  • Стрийська єпархія УГКЦ
  • Карітас України

  Популярні новини

  за останній місяць

  Трансляція

  інтернет радіо

  Radio Voskresinnya

  Radio Mariya

  Radio Dzvony

  Слухати в новому вікні