• бесплатная dle
 • ,
 • форекс портал

  Мамина молитва - дорога до Бога

  Мамина молитва - дорога до БогаМамина молитва - дорога до Бога Мамина молитва - дорога до Бога Мамина молитва коли, перші кроки, Чи світанок тихий, а чи ніч ясна. Мамина молитва у дитячі роки. Поряд все зі мною, чиста як роса.   Мамина молитва – це найкращий фундамент для побудови міцної сім’ї. Молитва вчить усіх матерів вимолити у Бога не лише насущного хліба, а укріпити в наших родинах духа молитви, кращої долі для своєї родини, не лише виховати дітей добрими людьми, але випросити для них вічного щастя в Царстві Небесному.

    Любов Матері змінює світ. Стало очевидним, що матері виявляють бажання молитися і випрошувати в Бога долі для своїх дітей і внуків, для своєї родини! Хто не вимолить щастя – долі, для дітей як не матір? Мамина молитва – це розмова із Богом, це подяка за прожитий день, роки, за всі дари Божі, це звернення до Матері Небесної. Мамина молитва – це Божий дар. Кожна мати, молячись, жертвує за своїх дітей. Молитва матері, це велика сила спільноти «Матері в молитві». Це є приклад для нас усіх християн опіки Духа Божого над цією спільнотою.

     7 листопада 2015 року Божого спільноти «Матері в молитві» Перемишлянського та Унівського деканатів, побували на 10-тій річниці спільноти «Матері в молитві» в с. Лагодів в хр. Архистратига Михаїла парохом храму, якого є о. Дмитро Тхір. Саме він є духовним наставником, повсякчасно заохочує всіх матерів до молитви. Зустріч розпочала із словами вітання провідниця руху спільноти «Матері в молитві» Стрийської єпархії УГКЦ Анна Форостина, яка привітала усіх матерів з цим ювілеєм. Почалась спільна молитва. Відтак, тривали роздуми над притчею про "Жебрака і монаха”. Вразливим, душевним та емоційним був прочитаний лист «Матері до дочки».

    Опісля отець Мирон – духівник спільноти «Матері в молитви» Стрийської Єпархії розпочав Літургію. Участь у молитовному святкуванні приймали також декан Унівський Олексій Чухній та о. Олег Цимбала із парафії с.Коросно. Кожна мати, слухаючи проповідь, збагачувалася наукою Св. Євангелія. Після Літургії були висловлені слова подяки спільноті «Матері в молитві», а також вручено грамоту з нагоди ювілею спільноти від Преосвященнішого Владики Стрийської єпархії УГКЦ Тараса Сеньківа.

    На закінчення було відслужено Молебень до Матері Божої та уділено благословення для подальшого молитовного служіння. Мамина молитва і мости збудує. І розділить горе проти перешкод. Мамину молитву Господь все почує, Схилиться до мами із своїх висот.

  Повідомила п.Віра Федюкова

  Мамина молитва - дорога до Бога
  Мамина молитва - дорога до Бога

  скачать dle 10.2 Форекс опционы

  Схожі новини

  Великопосні реколекції для спільнот Матері в молитві

  СЕРЦЕ МАТЕРІ - НЕВИЧЕРПНЕ ДЖЕРЕЛО ЧУДЕС

  Реколекції для Матері в молитві

  Святкування ювілею спільноти «Матері в молитві»

  З’їзд слугинь руху «Матері в молитві» Стрийської єпархії

  Оголошення

  для парафії

  Рекомендуємо

  відвідувати

  • Католицький Оглядач
  • Українська правда
  • Громадське телебачення
  • Офіційний сайт УГКЦ
  • ДивенСвіт
  • CREDO
  • Стрийська єпархія УГКЦ
  • Карітас України

  Популярні новини

  за останній місяць

  Трансляція

  інтернет радіо

  Radio Voskresinnya

  Radio Mariya

  Radio Dzvony

  Слухати в новому вікні