• бесплатная dle
 • ,
 • форекс портал
  » » Відбувся Турнір з міні-футболу на Кубок о.Омеляна Ковча

  Відбувся Турнір з міні-футболу на Кубок о.Омеляна Ковча

  Відбувся Турнір з міні-футболу на Кубок о.Омеляна Ковча  19 травня, у Перемишлянах, на спортивному майданчику зі штучним покриттям, відбувся турнір з міні-футболу на Кубок о.Омеляна Ковча серед юнаків Перемишлянського деканату 2003-2005 років народження. Традиційно спортивний захід розпочався спільною молитвою. Відтак з вітальним словом до учасників звернувся о.Віктор. Опісля головний суддя Ярослав Грега повідомив правила гри та заохотив юнаків до етичної поведінки на полі.

    Участь у турнірі прийняло 6 команд: м.Перемишляни хр. св.Миколая, м. Перемишляни хр.св.Володимира, м.Перемишляни благодійний фонд о.О.Ковча, с.Тучне хр.Благовіщення Пресвятої Богородиці, с.Кимир храм Преображення Господнього та с.Осталовичі хр.Преображення Господнього.

    Команди були поділені на дві групи і зіграли по круговій системі. Переможці кожної з груп розіграли I-II місця, а команди що зайняли другі місця в групі - боролися за бронзові нагороди. Важливо зазначити, що всі учасники в кожній грі віддавали максиму зусиль, адже кожна команда ставила перед собою найвищу мету - отримати Кубок.

    У грі за III місце зустрілися команди с.Тучне та м.Перемишляни храму св.Володимира. З перемінним успіхом у напруженій боротьбі з рахунком 2:1 перемогла команда з Перемишлян. У фіналі зустрілися команди м.Перемишляни хр. св. Миколая та Благодійного Фонду о.О.Ковча. Перший тайм був рівний, суперники розуміли вагу однієї помилки. У першій половині другого тайму у швидкій контратаці команда з Перемишлян хр.св.Миколая відкрила рахунок. Незадовго, розігравши красиву комбінацію, рахунок було подвоєно. Хороші моменти мали і суперники, але відмінна гра воротаря Олега Трофим'яка не дозволила їм забити гол. В кінці гри у затяжній атаці красивим ударом у лівий верхній від воротаря кут переможний гол забив капітан Юрій Патрун, який і став найкращим гравцем турніру.

    По закінченні матчів усі учасники були нагородженні грамотами, а команди призери та переможець ще й медалями та Кубками. Головний перехідний Кубок протягом року буде зберігатися у переможців. Це вже друга перемога цієї команди протягом п'яти років.     Маємо велику надію, що наступного року кількість учасників у цьому турнірі буде значно більшою і він стане районним турніром з міні-футболу, який ініціює та організовує Церква.

  Відбувся Турнір з міні-футболу на Кубок о.Омеляна Ковча
  Відбувся Турнір з міні-футболу на Кубок о.Омеляна Ковча
  Відбувся Турнір з міні-футболу на Кубок о.Омеляна Ковча
  Відбувся Турнір з міні-футболу на Кубок о.Омеляна Ковча
  скачать dle 10.2 Форекс опционы

  Схожі новини

  У Перемишлянах відбувся IV турнір присвячений пам’яті о.Омеляна Ковча

  Відбувся III Турнір з футболу, присвячений пам'яті блжмч.о.О.Ковча

  У Жидачеві проведено IV єпархіальний турнір з міні-футболу серед священнослужителів Стрийської єпархії

  Відбувся турнір з міні-футболу серед священиків Стрийської єпархії

  Відбувся ІІ турнір з міні футболу на кубок блаженомученника о.Омеляна Ковча

  Оголошення

  для парафії

  Рекомендуємо

  відвідувати

  • Католицький Оглядач
  • Українська правда
  • Громадське телебачення
  • Офіційний сайт УГКЦ
  • ДивенСвіт
  • CREDO
  • Стрийська єпархія УГКЦ
  • Карітас України

  Популярні новини

  за останній місяць

  Трансляція

  інтернет радіо

  Radio Voskresinnya

  Radio Mariya

  Radio Dzvony

  Слухати в новому вікні