• бесплатная dle
 • ,
 • форекс портал

  12 способів, якими Бог може говорити до вас

  12 способів, якими Бог може говорити до васСкептики стверджують, що Бог більше не говорить. Навіть деякі християни заявляють, що Бог говорить тільки через Біблію. Чи так це? Бог прихопив ларингіт або втратив голос? Чи змінився Він? Чи перестав Він бути Богом? У книзі пророка Малахії 3: 6 написано: «Бо Я - Господь, не змінююся». Це означає, що якщо Бог рятував в Біблійні часи, Він рятує і в наші дні. Якщо Він зціляв тоді, Він зцілює і зараз. Якщо Він говорив до людей в минулому, Він як і раніше це робить.

  «Ісус Христос вчора і сьогодні, і навіки Той же» (Євреїв 13: 8). Питання не в тому, чи продовжує Бог говорити, а в тому - чи слухаємо ми Його? Ісус настійно просив всі сім церков в країнах Азії: «Хто має вухо, хай чує, що Дух промовляє Церквам ...» (Об'явлення 2: 7). Подумайте над цими 12 способами, якими Бог говорить до нас сьогодні:

  1. Чутний голос Божий:
  Хоча, здавалося б, і рідко, та Бог говорив і до сих пір може говорити чутним голосом. Адам і Єва чули голос Божий в Едемському саду (Буття 3: 8). Бог промовив до Мойсея з палаючого куща (Вихід 3: 4-6) і до всього Ізраїльському народу з гори Синай (Вихід 20: 1-22). У Новому Завіті при хрещенні і перетворенні Господньому Батько висловив Своє схвалення Ісусу гласом з небес. Савл і його загін побачили Христа в засліплює світлі і почули Його голос (Дії 9: 3-7). Бог суверенний і може говорити, як і коли хоче.

  2. Відвідування ангелів: 
  Ангели - це агенти, що знаходяться на завданні. Вони є Божими посланцями, призначеними для служіння спадкоємцям порятунку. У Писанні є безліч прикладів, коли ангели повідомляли, попереджали або передавали Боже послання конкретним людям. Вони до цих пір продовжують свою роботу.

  3. Бачення і сни:
  «... Я виллю від Духа Свого на кожне тіло ... і юнаки ваші будуть бачити видіння, а старим вашим сни будуть снитися» (Дії 2:17). Видіння - це образ когось або чогось, що виник під натхненням (щось, що ви буквально бачите своїми очима в розумі чи в дусі). Сновидіння - щось, що ви бачите уві сні або ж те, що, як ви уявляєте, ви досягаєте - мета чи мрія. Бог може помістити образи та ідеї в наш розум, незалежно від того, знаходимося ми в свідомості чи ні.

  4. Знамення:
  Чи вправі ми просити Бога про чудо? Все залежить від нашого мотиву. Людям, які просили Ісуса про диво просто для видовища або щоб упевнитися в Його Божественній природі було відмовлено, але ті, хто бажали дізнатися і упевнитися в Його волі найчастіше були винагороджені. Гідеон розстелив шерсть, щиро шукаючи підтвердження Божої волі і повинен був виконати її (Книга Суддів 6: 36-40). Ми служимо надприродному Богу чудес і знамень.

  5. Збіги:
  Альберт Ейнштейн зазначив: «Збіги - це один з методів Бога, за допомогою яких Бог зберігає Свою анонімність». Коли я молився про кошти на публікацію своєї першої книги, в кінці 80-х років необхідна сума становила 3 тисячі доларів. Я був на одній зустрічі, коли жінка, яку я ніколи раніше в житті не зустрічав, вручила мені конверт і сказала: «Бог сказав мені віддати це Вам». У конверті було діамантове кільце, вартість якого становила ... вгадайте скільки? Правильно - 3 тисячі доларів. Ви можете назвати це збігом; я ж називаю це Божественним провидінням - Бог підтверджує Свою волю і забезпечує всім необхідним для її виконання.

  6. Написане Слово:
  «Логос» - Слово (Біблія) - основний спосіб, яким Бог говорить сьогодні, але не єдиний. «Логос» - це загальне для всіх Слово. Коли ми читаємо Біблію, Бог говорить до нас майже з усіх питань, що стосуються сучасного життя. Ісус - Хліб життя - навчив нас молитися: «хліб наш насущний дай нам сьогодні» (Матвія 6:11). У Бога є свіжа духовна манна для нас на кожен день, якщо ми будемо приділяти час Його Слову.

  7. Живе Слово:
  Ісус сказав: «Слова [з грецької« рема »], які говорю Я говорив вам, то дух і життя» (Івана 6:63). Слово «рема» - конкретне послання, яким Дух Святий надихає вас особисто. Це конкретне слово в конкретний час і для конкретної потреби. Воно приходить, коли написане і сказане слово оживає з конкретним значенням у вашій ситуації.

  8. Через людей:
  «Говоріть лише у глузді Божих слів» (1 Петра 4:11). Слова Божі - висловлювання через пророка, вісника або глашатая. Бог говорити через проповідників і вчителів, але ВІН також може говорити до нас через подружжя, наших дітей, друзів і навіть через ворогів. Бог використовує людські канали, щоб пророкувати, говорити мовами, тлумачити їх і дає слово мудрості і слово знання (1 Коринтян 12: 8-10). Бог також розкриває Себе з допомогою людських посудин, щоб поширювати Своє послання в помазаних проповідях, піснях і роботах.

  9. Засоби масової інформації:
  «І ця Євангелія Царства буде проповідуватись по всьому світі, на свідоцтва всім народам» (Матвія 24:14). Завдяки технологіями, що розвивають, виповнюється це місце з Писання, так як Євангеліє поширюється по всій земній кулі. У той час як диявол маніпулює ЗМІ, щоб вірусно поширювати свої мерзенні послання, Бог також використовує засоби масової інформації, щоб віщати істину за допомогою супутникового телебачення, радіо, інтернету, веб-сайтів, соціальних мереж, книг, подкастів, кіно і музики.

  10. Через творіння і природу:
  Псалом 18: 2 проголошує: «Небеса проповідують славу Божу, і про справи рук розказує небозвід». Неосяжність всесвіту і складний характер природи свідчить про розумне Божий задум. Ви можете почути голос Творця в дзюрчання струмка, співі птахів, свист вітру серед дерев і дитячому плачі.

  11. Через нашу совість:
  Бог наділив нас внутрішнім усвідомленням того, що добре і що погано зі схильністю чинити правильно. Джордж Вашингтон сказав: «Працюй, щоб в твоїй душі не вмерли ті крихітні іскри небесного вогню, що звуться совістю».

  12. Його тихий, нечутний голос:
  Ілля перебував в печері на горі Синай, коли Бог явився йому. Ілля побачив потужний вітер, сильний землетрус, розбурхане полум'я, але Бога не було ні в одному з цих явищ. Навпаки, Бог промовив до нього тихим голосом, що також перекладається як «тихий шепіт» (3 Царств 19: 9-12). Бог часто говорить до нас внутрішнім свідченням Духа Святого нашому духу (Римлян 8: 14-16).

  Бог буде говорить до нас частіше, як тільки ми навчимося розпізнавати Його голос. Ми очікуємо почути Його в церкві, але Бог говорить не тільки по неділях. Він хоче говорити до нас протягом усього тижня. Ісус сказав: «Вівці Мої голосу слухають Мого, і Я знаю їх; і вони йдуть за Мною »(Йоана 10:27). Бог все так же говорить, але чи слухаємо ми Його?

  скачать dle 10.2 Форекс опционы

  Схожі новини

  Коли Бог мовчить…

  12 НАГОРОД ЗА НАПОЛЕГЛИВЕ ЧИТАННЯ БІБЛІЇ

  ЯК ПОЧУТИ, ЩО ГОВОРИТЬ БОГ

  МИ ВСІ ПОКЛИКАНІ ДО СВЯТОСТІ

  Празник Господнього переображення

  Оголошення

  для парафії

  Рекомендуємо

  відвідувати

  • Католицький Оглядач
  • Українська правда
  • Громадське телебачення
  • Офіційний сайт УГКЦ
  • ДивенСвіт
  • CREDO
  • Стрийська єпархія УГКЦ
  • Карітас України

  Популярні новини

  за останній місяць

  Трансляція

  інтернет радіо

  Radio Voskresinnya

  Radio Mariya

  Radio Dzvony

  Слухати в новому вікні