Вже стало доброю традицією, коли спільнота «Адонай» проводить час разому літніх таборах. Більше трьох років товариство існує при парафії Св.Миколая у м.Перемишляни і саме той час, коли «адонайці» проживають разом за межами дому і рідного міста є для них незабутній. Чергових кілька днів у своєму житті «адонайчики» віком від 13 до 19 років провели перебуваючи в таборі, який відбувався у с.Надиби Старосамбірського району з 30 липня до 6 серпня у Спасо-Преображенському жіночому монастирі сестер Студиток.
|
1600







