• бесплатная dle
 • ,
 • форекс портал

  Храмовий Празник

  Храмовий Празник19 грудня 2014 року Преосвященний владика Тарас Сеньків розділив радість вірних парафії Святого Миколая, що у Перемишлянах, з нагоди храмового празника, очоливши Архієрейську Божественну Літургію. У співслужінні взяли участь: о.Віктор Мельник, адміністратор цієї парафії, декан о.Ігор Барбуляк, парох хр.св.Володимира м.Перемишляни, о.Василь Репіньовський, парох с.Крупсько, о.Олег Цимбала, парох с.Коросно, о.Віталій Гулич, парох с.Пнятничани, о.Дмитро Тхір, адміністратор с.Лагодів, о.Петро Закаляк, сотрудник хр.св.Володимира м.Перемишляни, о.Анатолій Камад, адміністратор с.Вибранівка, о.Зорян, сотрудник хр.Благовіщення м.Стрий, о.Юрій, сотрудник римо-католицького костелу свв.апп.Петра і Павла. Таїнство Покаяння під час Літургії звершували о.Орест Мельник, адміністратор с.Плугів та о.Віталій Гулич, сотрудник хр.св.Миколая м.Перемишляни
   
     «Святий Миколай глибоко вписався в історію Церкви своїм життям - своєю людяністю, своєю вірністю Христові та відповідальністю до свого уряду», - сказав єпископ, аналізуючи у проповіді постать святого. Владика Тарас через призму цих трьох чеснот чудотворця розкрив вартість такого життя людини для Церкви, суспільства та родини.|
     Порушуючи тему «псевдо культури корупції», яка за словами проповідника руйнує стосунок взаємності між людьми, владика Тарас наголосив на важливості чесноти людяності, що проявляється в милосерді, солідарності та щедрості, в подоланні такого закоренілого стереотипу відносин у суспільстві.
     Також єпископ зазначив, що «милостиня, яка руйнує нашу гордість і дає нам усвідомлення нашої залежності від Бога, а ще більше нашої потреби Бога є найяскравішою мовою Євангелія, котра торкається кожного людського серця».
  Роздумуючи над чеснотою вірності святого Миколая Христові та Церкві, владика Тарас навів за приклад плід подвигу віри людей в час переслідування для УГКЦ, яка відзначає цього року 25-річчя виходу з підпілля. Архиєрей закликав усіх бути вірними Христовому Євангелію, не шкодуючи нічого жертвувати Богові, бо лиш тоді отримаємо в стократ більше.
  Також проповідник, проводячи аналогію між часом здобуття незалежності України та «революцією гідності», показав негативний бік відсутності чесноти відповідальності в людині та позитивні наслідки цієї чесноти для формування вільного демократичного суспільства, запорукою розвитку та існування якого є християнська родина.
     «В родині має бути віддзеркалення таїнства життя Пресвятої Тройці – життя в любові, де всі живуть для кожного і кожен для всіх. І така родина стає джерелом життя. І ті, хто виріс в такій родині є здатні бути милосердними, бути вірними, бути відповідальними», - сказав архієрей.
  Після заамвонної молитви владика Тарас освятив ікону блаженного священномученика Омеляна Ковча, який душпастирював на цій парафії у 1922-1943 роках. Ця ікона разом із прахом спалених в’язнів концтабору «Майданек», серед яких був і невинно засуджений священик УГКЦ, буде передаватися на парафії для молитовного почитання та поширення культу блаженного священномученика.
    Після Літургії преосвященний владика Тарас висловив вдячність отцям співслужителям і парафіянам за спільну молитву, підкресливши високий рівень літургійного співу церковного хору, а також привітав усіх іменинників цього дня. Опісля о.Віктор подякував владиці Тарасу за присутність, молитву і глибоко духовне архіпастирське слово. Відтак усі присутні в храмі процесійною ходою вирушили на Водосвяття, яке відбулося біля фігури Матері Божої навпроти храму.
     Цьогорічний храмовий празник є особливим, адже завдяки молитовній присутності Архієрея парафія пережила повноту Церкви, що є знаком єдиної та сильної у Господі родини.
  Храмовий Празник
  скачать dle 10.2 Форекс опционы

  Схожі новини

  Свято «Різдвяної просфори» для духовенства та монашества Стрийської єпархії

  Святкове богослужіння з нагоди храмового празнику

  Відбулась IX проща духовенства та мирян Стрийської єпархії до Зарваниці

  Духовна подорож до Зарваниці

  Цьогорічний фестиваль гаївок

  Оголошення

  для парафії

  Рекомендуємо

  відвідувати

  • Католицький Оглядач
  • Українська правда
  • Громадське телебачення
  • Офіційний сайт УГКЦ
  • ДивенСвіт
  • CREDO
  • Стрийська єпархія УГКЦ
  • Карітас України

  Популярні новини

  за останній місяць

  Трансляція

  інтернет радіо

  Radio Voskresinnya

  Radio Mariya

  Radio Dzvony

  Слухати в новому вікні