• бесплатная dle
 • ,
 • форекс портал

  Лист Папи Франциска до підлітків з нагоди Святого Року

  Лист Папи Франциска до підлітків з нагоди Святого Року«Виростати милосердними, як Отець», – послання на таку тему, підписане 6 січня 2016 р., Папа Франциск скерував для підлітків віком від 13 до 16 років з нагоди Ювілею Милосердя, який ця категорія Божого люду особливим чином відзначатиме 24 квітня. У четвер, 14 січня 2016 р., його оприлюднено.

  «Дорогі хлопці й дівчата, – пише Святіший Отець, – Церква переживає Святий Рік Милосердя – час благодаті, миру, навернення та радості, який огортає всіх: великих і малих, близьких і далеких. Не існує границь і відстаней, які би могли стати на заваді Отчому милосердю досягнути нас і уприсутнитися між нами». За словами Глави Католицької Церкви, «цей цінний час» стосується також підлітків, а тому він звертається до них, щоб заохотити брати в ньому активну участь, «відкриваючи», що вони є «Божими дітьми».

  «Ювілей – це цілий рік, в якому кожна мить названа святою, щоби освячувалося все наше життя, – пише Папа. – Це нагода для того, щоб ми відкривали, що жити у братерстві – це велике свято, найбільше, про яке можемо мріяти, свято без кінця, оспівувати яке нас навчив Ісус через Свого Духа. Ювілей – це свято, на яке Ісус запрошує, властиво, всіх без різниці і нікого не виключаючи. Тому і я бажаю пережити разом з вами кілька молитовних і святкових днів. Отож, чекаю вас численними у квітні».

  Коментуючи тему зустрічі «Виростати милосердними, як Отець», Наступник святого Петра звернув увагу на те, що це означає «ставати великими як назовні, так і всередині». «Ви готуєтеся стати християнами, – додав він, – здатними до сміливих жестів і рішень, які зможуть щодня, навіть у малих речах, будувати світ миру».

  Підкресливши, що їхній вік є віком «неймовірних змін», коли все здається «одночасно, можливим і неможливим», Святіший Отець повторив свій заклик, виголошений під час проповіді з нагоди зустрічі з підлітками, які отримали чи готувалися отримати Святу Тайну Конфірмації у Році Віри, що відбулася 28 квітня 2013 р.: «Залишайтеся стійкими на шляху віри, покладаючи певну надію на Господа. У цьому – таємниця нашого шляху! Він дає нам сміливість плисти проти течії. Повірте мені: це корисно для серця, але щоб плисти проти течії, потрібна мужність, а Він дає нам цю мужність! З Ним можемо чинити великі речі; Він дасть нам відчувати радість з приводу того, що ми – Його учні та свідки».

  З окремим словом Глава Католицької Церви звертається до хлопців і дівчат, які живуть в «умовах війни, крайньої бідності, щоденних труднощів та відкинення». Він закликав їх не втрачати надію, адже Господь «мріє» здійснити разом з ними «великі речі». «Ваші ровесники, – додав він, – які живуть у не настільки трагічних умовах, як ваші, пам’ятають про вас й анґажуються у те, щоб мир та справедливість стали часткою всіх. Не вірте у часто повторювані слова ненависті й терору; творіть, натомість, нові дружні стосунки».

  «Мені відомо, що не всі ви зможете приїхати до Риму, – підсумовує Святіший Отець, – але Ювілей справді призначений для всіх та відзначатиметься також у ваших місцевих Церквах. Всі ви запрошені на цю мить радості! Але приготовляйте не лише наплічники й транспаранти, але, насамперед, – свої серця й уми. Добре роздумайте над бажаннями, які вручите Христові під час Святих Таїнств Примирення та Євхаристії, які служитимемо разом. А коли переходитимете через Святі Двері, пам’ятайте, що зобов’язуєтеся освячувати своє життя, живитися Євангелієм та Євхаристією, які є Словом та Хлібом життя, щоб змогти будувати справедливіший та братерський світ». 

   

  Радіо Ватикан


   

  скачать dle 10.2 Форекс опционы

  Схожі новини

  Що таке Святий Ювілейний рік?

  Папа Франциск відкрив Святі Двері базиліки Святого Петра у Ватикані

  Папа Франциск проголосив святими Католицької Церкви Івана ХХІІІ та Івана Павла ІІ

  Блаженніший Святослав: У Папи в кімнаті знаходиться українська ікона, яку я подарував йому в Аргентині

  Папа Венедикт XVI зрікся уряду

  Оголошення

  для парафії

  Рекомендуємо

  відвідувати

  • Католицький Оглядач
  • Українська правда
  • Громадське телебачення
  • Офіційний сайт УГКЦ
  • ДивенСвіт
  • CREDO
  • Стрийська єпархія УГКЦ
  • Карітас України

  Популярні новини

  за останній місяць

  Трансляція

  інтернет радіо

  Radio Voskresinnya

  Radio Mariya

  Radio Dzvony

  Слухати в новому вікні