• бесплатная dle
 • ,
 • форекс портал
  » » «НЕ МОЖНА ЗЛИТИСЯ» ОЗНАЧАЄ "СТАНЬ ТРІШЕЧКИ МЕРТВИМ"

  «НЕ МОЖНА ЗЛИТИСЯ» ОЗНАЧАЄ "СТАНЬ ТРІШЕЧКИ МЕРТВИМ"


  Цю стаття присвячується всім людям, які зазнають труднощів з проявом своїх негативних емоцій - злості, страху, печалі, відрази, провини і сорому.
  Сподіваюся, що після прочитання ви станете дбайливіше і уважніше ставитися до себе. Зможете взяти себе в усіх проявах, в тому числі з негативними емоціями.
  Ми звикли вважати, що негативні емоції - це погано. Ми навчені їх уникати, придушувати, всіляко приховувати і нікому не показувати.
  І зовсім забули про те, що Господь Бог нічого не дає нам просто так.
  Біологічний сенс негативних емоцій в тому, що вони нам допомагають вижити
  ЗЛІСТЬ мобілізує в момент небезпеки, надає сили, допомагає відстояти свої інтереси і захистити особисті кордони. Коли нас обманюють, поводяться з нами непорядно, зі зневагою ставляться, не зважають на наші інтереси, затикають нами всі дірки, вкрай важливо дати волю своїй здоровій злості. Заявити про себе - про свої бажання і права. Вдома. На роботі. В житті. Не тільки з чужими, а й з близькими. Інакше все життя будеш чиїмось придатком і жити чужим життям.
  СУМ допомагає відпустити минуле і не зациклюватися на поганому. Є такий термін - "робота горя". Він означає, що людині життєво необхідно від-горювати належний час, щоб почати нову сторінку свого життя і дивитися в майбутнє. Для людей, які хочуть розібратися в собі, розпізнавання смутку й печалі буде свідчити про те, що людина щось втратила. Що саме? Щось важливе для себе - у кожного своє.
  СТРАХ сигналізує про можливу небезпеку. Робить нас більш обережними, передбачливими і відповідальними. Застерігає від необдуманого ризику і мотивує нас готуватися до майбутніх справах.
  ВИНА і СОРОМ - це соціальні почуття, які лежать в основі дотримання соціальних норм в суспільстві. Не вбивай, не вкради, не говори неправди... Всі ці заповіді тримаються на почуттях провини і сорому. Ці почуття утримують нас від спокуси маніпулювати іншими людьми і використовувати їх у своїх інтересах. Вони спонукають людей до співпраці і взаємодопомоги.
  ВІДРАЗА - почуття, яке сигналізує, що перед нами щось шкідливе, смертельно небезпечне або страшне.
  Сумно відомі багатьом ФОБІЇ і панічні атаки - це відчайдушна спроба нашого організму подбати про себе. Це крайній захід, але тим не менше це АКТ ТУРБОТИ ОРГАНІЗМА ПРО СЕБЕ. Так тіло повідомляє своєму недогадливому господареві: "Гей, товаришу, ти втомився. Тобі погано. У тебе в житті повна жесть. Ти постійно знаходишся в негативі, в напрузі, тривозі. Ти не розслабляєшся. Так жити неможливо! Роби ноги з цієї ситуації або помреш".
  ЕМОЦІЇ НЕМОЖЛИВО ВЕСЬ ЧАС УНИКАТИ або пригнічувати - ЦЕ ВСЕ ОДНО ЩО БУТИ МЕРТВИМ.
  Батьки, дідусі і бабусі! Будь ласка, запам'ятайте цю думку!
  Коли ви говорите маленькій дитині, що "плакати не можна", "злитися не можна", ви кожного разу говорите йому «не живи!". І дитина кожного разу стає трохи мертвою. Не фізично, звичайно. А емоційно, душевно. Вона перетворюється в такий важливий, вихований, зручний для оточуючих трупик. Я знаю, звучить жорстоко і провокаційно. Але по-іншому цю думку не донести до свідомості.
  Відчувати ВЕСЬ спектр людських емоцій, і негативних і позитивних - це нормально. Це правильно. Неправильно емоції пригнічувати і їх уникати.
  Ми не можемо заборонити собі і іншим людям відчувати негативні емоції. ПОКИ ЩО людина ЖИВА - це фізично НЕМОЖЛИВО.
  Але ми можемо навчитися самі, а також можемо допомогти навчитися своїм дітям і онукам проявляти негативні емоції в такій формі, щоб це було адекватно ситуації. Не бити кулаком в обличчя за те, що Вася відібрав лопатку в пісочниці, а сказати, що мені це не подобається, я злюся і попросити назад. Ну а якщо Вася почне у відповідь битися і нападати, то тут вже і тріснути можна, захищаючи свої кордони. Це буде адекватна реакція.

  Духовно-психологічна порадня
  скачать dle 10.2 Форекс опционы

  Схожі новини

  ТРИ ПРИНЦИПИ, ЯКІ ДОПОМОЖУТЬ ВИХОВАТИ ВІЛЬНИХ ТА ЩАСЛИВИХ ДІТЕЙ

  10 рис щирої людини

  Як спілкуватися зі старенькими батьками: 10 правил

  Якщо любиш — говори це

  Шлюб - одне з найболючіших випробувань?

  Оголошення

  для парафії

  Рекомендуємо

  відвідувати

  • Католицький Оглядач
  • Українська правда
  • Громадське телебачення
  • Офіційний сайт УГКЦ
  • ДивенСвіт
  • CREDO
  • Стрийська єпархія УГКЦ
  • Карітас України

  Популярні новини

  за останній місяць

  Трансляція

  інтернет радіо

  Radio Voskresinnya

  Radio Mariya

  Radio Dzvony

  Слухати в новому вікні