• бесплатная dle
 • ,
 • форекс портал

  10 рис щирої людини

  10 рис щирої людиниПоведінка щирих людей відповідає їхньому внутрішньому світу. На жаль, цю особливість важко розгледіти. Проблема в тому, що стосунки між людьми — відносні, і залежать від того, як ми сприймаємо один одного через власну суб’єктивність. Вміти бути щирим — рідкісна якість. У світі, що сповнений фальшивими примхами, ЗМІ, віртуальними людьми, персональними брендами, де кожен хоче те, чого у нього нема, — ніхто не задоволений тим, ким він є. А найважливіше те, що ніхто не готовий визнати цей факт; це стається дедалі рідше.

  Ось 10 рис, притаманних щирим людям. Можливо, вони притаманні й вам, або людям, яких ви знаєте.  

  1. Щирі люди не намагаються привернути до себе увагу

  Вони не потребують постійно «підживлювати» своє его. Вони не бачать необхідності в тому, щоб доводити іншим впевненість у собі.  

  2. Вони не стараються всім подобатись

  Необхідність усім подобатись з’являється через невпевненість та нарцисизм. Ось чому люди намагаються маніпулювати своїми та чужими емоціями. Той, хто впевнений у собі і щирий, завжди залишається самим собою. Якщо така людина вам подобається — чудово; якщо ні — жодних проблем, це теж добре.  

  3. Щирі люди можуть сказати іншим, що ті верзуть казна-що

  Можливо, наївних людей легко обдурити, але щирі люди — не наївні. Вони розуміють, що відбувається насправді, завдяки чому знають, коли розмова позбавлена змісту.  

  4. Вони задоволені собою

  Коли актору Леонарду Німою було за 70 (він зіграв Містера Спока у фільмі «Зоряний шлях»), він був майже настільки близький до гармонії з собою, наскільки був Спок. Більшості це дається дуже важко, а як зауважив Генрі Девід Торо: «Життя багатьох людей — це тихий відчай».  

  5. Вони роблять те, що кажуть, і кажуть те, що мають на увазі

  Щирі люди не схильні перебільшувати й завжди виконують свої обов’язки. А ще вони не «прикрашають» правду: якщо ви маєте її почути, вони її скажуть… Навіть якщо вам це буде неприємно чути, а їм — нелегко сказати.  

  6. Щирим людям не потрібно багато для щастя

  Якщо вам подобається бути тим, ким ви є, то для щастя вам не потрібно багато. Ви знаєте, де його шукати: всередині себе, у коханій половинці або в роботі. Ви бачите щастя у простих речах.  

  7. Вони нормально реагують на критику

  Щирі люди не вважають себе важливішими за інших, ось чому не ображаються на чужі слова.  

  8. Їм не притаманна ні надмірна скромність, ні хвалькуватість

  Зважаючи на те, що щирі люди впевнені у своїх сильних сторонах, їм не потрібно ними вихвалятися. Але вони також і не применшують своїх досягнень. Скромність — позитивна риса, але найкраще бути просто відвертим.  

  9. Вони послідовні у своїх діях і думках

  Щирі люди мають авторитет серед інших, вони надійні, а також про них можна сказати «люди з великої літери». Оскільки вони добре себе знають і вміють показувати щирі емоції, то вони більш-менш передбачувані… в хорошому розумінні цього слова.  

  10. Їхні вчинки відповідають їхнім словам

  Вони не радять людям робити те, чого б самі не зробили. Щирі люди не вважають себе кращими за інших, тому для них не характерне лицемірство. Людині властива така поведінка в тому разі, якщо вона вміє бути об’єктивною. Тому те, як вона поводиться, є відображенням того, яка вона насправді. Якщо в людини з’явилась якась думка, вона її такою ж донесе іншим, не вдаючись до маніпуляцій. Якщо людина вміє бути об’єктивною, її можна назвати щирою. Насправді все просто: щирі люди є такими, як ви їх бачите. Вони не приховують свого справжнього «Я». Дуже прикро, що в сучасному світі ця позитивна риса зустрічається дедалі рідше. І проблема не лише в тому, що її нелегко розгледіти в інших, а в тому, що нам самим дедалі важче стає бути щирими.

  За матеріалами:Мізки.com

  Джерело: CREDO

   

  скачать dle 10.2 Форекс опционы

  Схожі новини

  14 кроків до щасливого Різдва

  Проблема молоді – нейтральність та апатія до суспільного життя, - Х. Білінська

  Шлюб - одне з найболючіших випробувань?

  Історія людей, які йшли пліч о пліч

  Чому я вибираю стриманість?

  Оголошення

  для парафії

  Рекомендуємо

  відвідувати

  • Католицький Оглядач
  • Українська правда
  • Громадське телебачення
  • Офіційний сайт УГКЦ
  • ДивенСвіт
  • CREDO
  • Стрийська єпархія УГКЦ
  • Карітас України

  Популярні новини

  за останній місяць

  Трансляція

  інтернет радіо

  Radio Voskresinnya

  Radio Mariya

  Radio Dzvony

  Слухати в новому вікні