• бесплатная dle
 • ,
 • форекс портал
  » » Харитативна діяльність Благодійного Фонду «Блаженного Омеляна Ковча»

  Харитативна діяльність Благодійного Фонду «Блаженного Омеляна Ковча»

                З ініціативи священиків Стрийської єпархії УГКЦ 7 грудня 2011 року у м. Перемишляни заснована благодійна організація Благодійний Фонд «Блаженного Омеляна Ковча». Метою створення фонду є здійснення благодійної діяльності в інтересах культурного, духовного, побутового, гуманітарного, естетичного, соціального, економічного й екологічного розвитку району та розробка і реалізація різноманітних програм, спрямованих до цього.


  За час діяльності організації вже проведено ряд успішних акцій та запроваджено доброчинні проекти, а саме:

  -    «Милосердя на Великдень» 2012 року – завдяки зібраним коштам придбано побутові речі для малозабезпечених дітей;

  -   «Соціальні садиби». Дана ініціатива передбачає належний догляд за одинокими, малозабезпеченими, з людьми з особливими потребами  шляхом утворення «соціальних садиб» в регіоні. Проект розпочато у квітні 2012 року;

  -    Реставрація дерев’яної Церкви Собору Пресвятої Богородиці 1724 року в с. Лоні Перемишлянського району. На даний момент зроблено проектно-кошторисну документацію.

  Однією з останніх акцій, організованих та проведених БФ «Блаженного Омеляна Ковча»  на початку 2013 року стало зібрання коштів на лікування Хоміцької Валентини (діагноз легенева гіпертензія) із доброчинних скриньок, які представники фонду встановили на парафіях Перемишлянського та Унівського деканатів. На даний час Фондом зібрано 18, 613 грн. (вісімнадцять тисяч шістсот тринадцять гривень).

  Директор Фонду, о. Іван Биков, висловлює щиру подяку усім священикам і людям доброї волі, які не залишились байдужими до чужої біди та своєю пожертвою долучилися до благодійної справи. Зокрема, директор фонду дякує членам руху Українська молодь Христові за виготовлення доброчинних скриньок, священикам: о. Ігорю Барбуляку, о. Петру Закаляку, о. Віктору Мельнику, о. Дмитру Тхору, о. Олегу Цимбалі, о. Михайлу Курману, о. Олексію Чухнію, о. Богдану Войтовичу, о. Роману Чопаню, о. Ярославу Огоновському, о. Михайлу Цікалу, о. Валерію, о. Олегу Федишину, о. Михайлу Романюку, о. Володимиру Вінтоніву, о. Ярославу Кондратику, о. Андрію Пецюху та їхнім громадам за зібрані пожертви; а також приватним підприємцям, які у магазинах «Продукти під рестораном», «Мандаринка», «У Тетяни», «Наша ряба», «Роман», «Канцелярська хата» розмістили благодійні скриньки.

   Нехай всемилостивий Господь прийме вашу пожертву та винагородить сторицею.
  Прес-служба Стрийської єпархії УГКЦ
  скачать dle 10.2 Форекс опционы

  Схожі новини

  В м. Перемишляни відбувся турнір з футзалу на кубок о. О. Ковча

  У Львові вшанували пам’ять о. Омеляна Ковча

  Перша молодіжна проща до Тучнянської чудотворної ікони Пресвятої Богородиці

  З’їзд слугинь руху «Матері в молитві» Стрийської єпархії

  Відкритість та прозорість діяльності - пріоритет для усіх, хто є в «Покрові»

  Оголошення

  для парафії

  Рекомендуємо

  відвідувати

  • Католицький Оглядач
  • Українська правда
  • Громадське телебачення
  • Офіційний сайт УГКЦ
  • ДивенСвіт
  • CREDO
  • Стрийська єпархія УГКЦ
  • Карітас України

  Популярні новини

  за останній місяць

  Трансляція

  інтернет радіо

  Radio Voskresinnya

  Radio Mariya

  Radio Dzvony

  Слухати в новому вікні