• бесплатная dle
 • ,
 • форекс портал
  » » В м. Перемишляни відбувся турнір з футзалу на кубок о. О. Ковча

  В м. Перемишляни відбувся турнір з футзалу на кубок о. О. Ковча

  Цього року з ініціативи священиків парафії УГКЦ св. Миколая м. Перемишляни було започатковано міжпарафіяльні змагання з футзалу на кубок пам’яті блаженного священномученика Омеляна Ковча. Співорганізаторами теж стали: Ростислав Катола та судді – Петро Мельник та Ярослав Грега.

  Змагання цьогоріч проходило у два етапи: 9 березня відбулися футбольні матчі у трьох групах. У поєдинках взяли участь юнаки віком від 14 до 17 років, які представляють релігійні громади та громадські організації нашого району. Боротьбу за почесний трофей розпочали 9 команд: с. Костенів, с. Новосілка, с. Іванівка, с. Коросно, парафія св. Миколая м. Перемишляни (СШ №2), парафія св. Володимира та блаженного священномученика Омеляна Ковча (школа-гімназія), молодіжне міське товариство «Козацтво», с. Борщів та с. Кимир.

  До фінальної стадії даного турніру увійшли переможці трьох груп, які й розіграли між собою першість. Фінал змагань відбувся 21 березня у СШ №2 ім. о. О. Ковча м. Перемищляни. Гра була напруженою, кожен хто спостерігав за грою мав своїх улюбленців та активно вболівав за них.

  Переможцями стали юнаки парафії УГКЦ с. Кимир, які своєю наполегливістю і відвагою власне і удостоїлися звання перших чемпіонів започаткованого турніру та отримали перехідний футбольний кубок пам’яті о. О. Ковча. ІІ місце посіли представники парафії св. Володимира та блаженного священномученика Омеляна Ковча (Перемишлянська школа-гімназія), ІІІ – ми стали хлопці з парафії УГКЦ с. Борщів.

  По завершенні змагань переможці отримали заповітній кубок з рук о. Віктора Мельника, адміністратора храму св. Миколая м. Перемишляни, решта учасників були нагороджені пам’ятними грамотами.

  Дякуємо Богові за його благословення, дякуємо блаженному о. Омеляну за можливість прослави його імені в такий оригінальний спосіб, як рівно ж усім організаторам і тим, хто долучився до створення цього «спортивного свята», зокрема п. Богдану Петріву та п. Юрію Танасійчуку - представникам фундації «Галичани», яка стала спонсором футбольного кубка.

  Дякуємо учасникам всіх команд та їхнім тренарам, дякуємо настоятелям парафій-учасниць та всім глядачам за їхню підтримку.

  Висловлюємо щирі сподівання, що в наступні роки футбольний турнір збагатися новими учасниками, зацікавить нових учасників та спонсорів та завжди збиратиме навколо себе активну молодь, що пропагуватиме здоровий спосіб життя та живу християнську віру.

  В м. Перемишляни відбувся турнір з футзалу на кубок о. О. Ковча
  В м. Перемишляни відбувся турнір з футзалу на кубок о. О. Ковча
  В м. Перемишляни відбувся турнір з футзалу на кубок о. О. Ковча

  скачать dle 10.2 Форекс опционы

  Схожі новини

  Харитативна діяльність Благодійного Фонду «Блаженного Омеляна Ковча»

  Заупокійна св. Літургія в намірі бл. пам"яті о. Володимира Петриці

  Перша молодіжна проща до Тучнянської чудотворної ікони Пресвятої Богородиці

  Цьогорічний фестиваль гаївок

  Хресна дорога для молоді у Перемишлянах

  Оголошення

  для парафії

  Рекомендуємо

  відвідувати

  • Католицький Оглядач
  • Українська правда
  • Громадське телебачення
  • Офіційний сайт УГКЦ
  • ДивенСвіт
  • CREDO
  • Стрийська єпархія УГКЦ
  • Карітас України

  Популярні новини

  за останній місяць

  Трансляція

  інтернет радіо

  Radio Voskresinnya

  Radio Mariya

  Radio Dzvony

  Слухати в новому вікні