• бесплатная dle
 • ,
 • форекс портал

  ''Свято Матері-свято великої любові''

        ''Свято Матері-свято великої любові'' У травні коли прилітають пташки, оновлюється природа, легкий, весняний вітерець приносить на День Матері.Це свято схоже на ніжну,пахучу травневу квітку, від якої не хочеться відводити очей.Це свято прийшло до нас в Україну з США, його заснувала американка Анна Ждарвіс. У травні 1905р. вона втратила свою матір,це дуже засмутило її ,вона була дуже довго у великій жалобі.Тоді у неї виникла думка присв'ятити цей день усім матерям світу. Анна ще довго клопоталася аби Свято Матері стало офіційним святом.Згодом президент Вудро Вільсон ухвалив постанову конгресом , за яким Свято Матері відзначалося у другу неділю травня.У цьому ж році 43 країни приєдналися до його святкування в цьому числі і Україна.

   День Матері також має релігійний характер, оскільки за церковним календарем місяць травень присвячується Матерій Божі. На довго це свято було забуте, але згодом воно відновилося.
    День Матері також має релігійний характер, оскільки за церковним календарем місяць травень присвячується Матерій Божі. На довго це свято було забуте, але згодом воно відновилося.Ці слова для кожного мають своє значення.Скільки радості, щастя, спогадів , любові звучать у цьому простому слові.Воно про найдорожчу і наймилішу людину в святі.Її погляд проводжає дітей у далекі шляхи, вона піклується про своїх дітей і любить їх.
    В повсякденному житті нам бракує часу , щоб поговорити з не є. Але матері це розуміють і говорять,що їхня дитина найкраща.
    Потрібно в цей день пригорнути маму і сказати ''Мамо як добре що ти є! ''Даруймо своїм матерям щастя,турботу,спокій І любов.Привітайте своїх матерів квітами і нехай цей день буде у них найкращим.
    Бережімо своїх матерів,Дзвоніть їм і незабувайте їх... Мама вміє слухати серцем.Більше того ,це людина яка ніколи не зрадить!Тому любімо наших матерів Бо вони у нас найкращі.''Свято Матері-свято великої любові''
      
        Вже третій рік поспіль спільнота ''Адонай'' з щирим серцем прогне привітати кожну маму зі святом.
     Тому 13 травня 2013р.Б по закінченню Божественних Літургій учасники товариства мали вітання для матерів.О після на кожну матусю чекав приємний подарунок, маленькі букетики зроблені власноруч адонайцями. Матері були приємно вражені,а діти були щасливі що змогли подарувати частинку своєї любові і зробити приємність матерям.
  ''Свято Матері-свято великої любові''
       Найдорожча людина це - мати
   Та,що привела в життя
  Та,що порадить і допоможе
  І чекає тебе щодня.
  Недоспані ночі і дні хвилювання
  За долю своїх дітей 
  За те, що чекає їх завтра!

  Любімо їх бо вони цього варті!!!

  скачать dle 10.2 Форекс опционы

  Схожі новини

  Парафіяльні спільноти храму Св.Миколая молилися за дітей-сиріт

  Свято у Перемишлянській ЗОШ №2 ім.о.О.Ковча в честь мучениць Віри, Надії, Любові та їх матері Софії

  СЕРЦЕ МАТЕРІ - НЕВИЧЕРПНЕ ДЖЕРЕЛО ЧУДЕС

  Вітаємо всіх з Різдвом Іоана Хрестителя, а не з язичницьким святом Івана Купала

  З’їзд слугинь руху «Матері в молитві» Стрийської єпархії

  Оголошення

  для парафії

  Рекомендуємо

  відвідувати

  • Католицький Оглядач
  • Українська правда
  • Громадське телебачення
  • Офіційний сайт УГКЦ
  • ДивенСвіт
  • CREDO
  • Стрийська єпархія УГКЦ
  • Карітас України

  Популярні новини

  за останній місяць

  Трансляція

  інтернет радіо

  Radio Voskresinnya

  Radio Mariya

  Radio Dzvony

  Слухати в новому вікні