• бесплатная dle
 • ,
 • форекс портал
  » » При парафії нашого храму відбувся ще один табір під назвою «Крокуючи слідами святих»

  При парафії нашого храму відбувся ще один табір під назвою «Крокуючи слідами святих»

  При парафії нашого храму відбувся ще один табір під назвою «Крокуючи слідами святих»  З 3 до 7 липня 2017 року, діти-підлітки парафії святого Миколая міста Перемишляни перебували у таборі. Програма табору була розпланована таким чином аби його учасники пізнавали чи мало нового та цікавого, а також багато рухалися. Зокрема, кожен день мав свого святого, розповіді та життєві приклади святого Антонія з Падуї, святого Хосе Санчеса дель Ріо з Мексики, блаженномученика Омеляна Ковча та святого Івана Павла ІІ захоплювали увагу таборовиків.
     Також до дітей кожного дня запрошувалися гості або діти йшли чи їхали до інших місць, де також спілкувалися з багатьма цікавими людьми. Першого дня до табору завітала п.Світлана Огородник, заступник редактора газети «Перемишлянський край» з розповіддю про журналістику та методи і види написання статей. Заохотила дітей до написання публікації у районній газеті про табір «Крокуючи слідами святих».        Наступного таборового дня діти здійснили поїздку до села Бачів. Там з приємністю зустрів таборовиків о.Михайло Цікало та розповів про історію села, запровадив до старовинної дерев’яної церкви VXIII століття. Багато дітей мабуть вперше у житті перебували у настільки давній споруді, тому мали до о.Михайла безліч запитань. Провідників табору здивував старовинний Антимінс (невелике біле полотнище із зображенням Плащаниці із мощами святого на якому служать Літургію). Також у цьому селі є сучасна церква з надзвичайно цікавими настінними розписами. Біля нової церкви діти разом із священиками молилися поряд могили отця Василя Прийми. Цей священик є вихідцем з Бачева, але велику частину свого життя і служіння провів в містечку Люрд, де відбулося об’явлення Діви Марії. Отець Василь там зумів заснувати українську спільноту та побудувати Українську Греко-Католицьку церкву. В Бачеві є камінь із Люрдського об’явлення Богородиці, який також привіз до рідного села отець Прийма.
     Основну частину часу у Бачеві перемишлянці провели на мальовничій горі за селом, з якої відкривалися чудові краєвиди на сусідні села і навіть було видно наше рідне місто. В цю поїздку була запрошена пані Аноніна Горох, яка провела з дітьми майстер-клас із створення об’ємних квітів з паперу.
    Іншого дня учасники табору молилися у перемишлянському костелі Святих апостолів Петра і Павла, слухали розповідь отця Цезарія про святого Антонія, про історію цього костелу та про Святого Яна Боско. На завершення зустрічі бавилися спільні ігри та співали.
     Найважливішим таборовим днем був четвер. Тоді відбулася піша проща таборовиків до Чудотворної ікони Богородиці у селі Тучне. Дорогою, яка тяглася 25 кілометрів, прочани молилися, співали та з нетерпінням чекали зустрічі з Пречистою Дівою Марією у Тучнянському Чудотворному образі. Вже у самому селі нас зустрів отець Ярослав Кондратик та провів до церкви, що розташована на горі. Біля образу діти молилися, послухали розповідь отця Ярослава про ікону та церкву, а також ознайомилися з історією життям та жертовності нашого отця Омеляна Ковча.
     Останнього таборового дня після Святої Літургії переглядали фільм про Святого Івана Павла ІІ, його приїзд до України у 2001 році та аналізували проповідь-звернення до молоді. У другій половині дня, на завершення табору «Крокуючи слідами святих», усі разом попрямували до лісу за місто. Кілька годин на природі минули швидко, діти разом з провідниками табору: о.Віталієм, катехитом храму св.Миколая п.Роксоланою, Ганнусею Кисіль, Іриною Кисіль, Лідою Кабалою, Настею Процак багато співали, бавилися різноманітні ігри, ставили кумедні сценки, запалили великий вогонь, пригощалися смаколиками і особливо щиро заспівали мелодію табору, улюблену пісню Св.Івана Павла ІІ «Господи, коли був ти на березі» та Гімн України із розгорнутим національним прапором.
    Дякуємо Господеві за такі чудові і неповторні дні, які Він дав нам можливість пережити разом.
  Повідомила п.Роксолана
   
  При парафії нашого храму відбувся ще один табір під назвою «Крокуючи слідами святих»
  При парафії нашого храму відбувся ще один табір під назвою «Крокуючи слідами святих»
  При парафії нашого храму відбувся ще один табір під назвою «Крокуючи слідами святих»
  При парафії нашого храму відбувся ще один табір під назвою «Крокуючи слідами святих»
  При парафії нашого храму відбувся ще один табір під назвою «Крокуючи слідами святих»
  БІЛЬШЕ ФОТОГРАФІЙ НА НАШІЙ СТОРІНЦІ У ФЕЙСБУЦІ
  скачать dle 10.2 Форекс опционы

  Схожі новини

  Близько сотні дітей молодшого шкільного віку відвідували християнський табір, який відбувався при нашій парафії

  Літній дитячий табір «Подорожуємо з Ісусом»

  «Світло віри в моєму житті»

  КРОКИ ДО СВЯТОСТІ УЧАСНИКІВ СПІЛЬНОТИ «АДОНАЙ»

  Літні табори для дітей та молоді м. Перемишляни

  Оголошення

  для парафії

  Рекомендуємо

  відвідувати

  • Католицький Оглядач
  • Українська правда
  • Громадське телебачення
  • Офіційний сайт УГКЦ
  • ДивенСвіт
  • CREDO
  • Стрийська єпархія УГКЦ
  • Карітас України

  Популярні новини

  за останній місяць

  Трансляція

  інтернет радіо

  Radio Voskresinnya

  Radio Mariya

  Radio Dzvony

  Слухати в новому вікні