• бесплатная dle
 • ,
 • форекс портал

  На велосипедах у Кореличі

  Після відчутного похолодання після перших осінніх дощів субота дев’ятого вересня видалася напрочуд вдалим днем для велопробігу - з самого зранку світило сонце, повітря свіже, чисте. О десятій ранку до Перемишлянської церкви святого Миколая, звідки й мав стартувати велопробіг, почали з’їжджатися велосипедисти, в основному юнаки підліткового віку.

  Отець Віктор Мельник, адміністратор храму, розповідає: "Велопробіг ми спланували не знаючи, що цього дня в Україні відзначають День фізкультури і спорту. Тож на спортивному майданчику, що у парку, поряд з церквою саме зараз розпочинається футбольний турнір і багато хлопців, які мали бажання взяти участь у велопробігу зараз саме там, бо вони там потрібніші. Та, сподіваюся, що у нас також зберуться і ми виїдемо”. Тим часом під’їжджають ще дві учасниці - Ліда і Віка. Дівчата вносять неабияке пожвавлення у чоловіче товариство. Поряд, не сходячи з велосипеда, мовчки серйозно і зосереджено за всім спостерігає наймолодший учасник Сашко. Йому п’ять років і він прийшов з татом і мамою. Весь маршрут - до джерела у с.Кореличі, йому, звісно, ще не подолати, але налаштований по-бойовому: їхатиме, скільки зможе.

    -У нас велоспорт ще не набрав популярності, - ділиться роздумами о.Віктор. - От в прикордонних містах - Жовкві, Мостиськах ‘уже масово пересіли на велосипеди і малі, і дорослі. Ми також давали клич, щоб приходили сім’ями, та, бачите, поки що батьки не підтримали нас. А може використовують погожу днину для бульбокопання… Усе, що нове, має бути випробуване часом. Може наступного разу вже будуть батьки з дітьми.      

  Спортивна ініціатива є ще одним свідченням життя живої парафії, у якій знаходять відгук на власні потреби всі члени Церкви, незалежно від віку і стану. Праця сучасного священика з молоддю - це не лише духовне наставництво у сутані, але й бажання і вміння власним прикладом запалити у молодих здатність обирати правильні стежки для здорового фізичного життя. І отець Віктор, будучи сам у чудовій спортивній формі, знаний також як вмілий футболіст, є гарним прикладом такого парафіяльного служіння.    

  Сподівання священика не були марними. Невдовзі біля нього зібралося з десяток велосипедистів. Після спільної молитви у дворі храму та загального фото усі вибудувалися у порядок: авто поліції, за ним - велосипедисти, яких очолив священик. Ланцюжок замкнула карета швидкої допомоги. Щасливої дороги!

  Повідомила Світлана Огородник

  На велосипедах у Кореличі
  На велосипедах у Кореличі
  На велосипедах у Кореличі
  На велосипедах у Кореличі
  На велосипедах у Кореличі

  скачать dle 10.2 Форекс опционы

  Схожі новини

  Освячено та відкрито новий спортивний майданчик

  Вертеп спільноти «Адонай» завітав до с.Кореличі та до монастиря сестер Студійського уставу у Перемишлянах

  З НАГОДИ ДНЯ БОГА ТВОРЦЯ У СТРИЙСЬКІЙ ЄПАРХІЇ ВІДБУВСЯ СВЯЩЕНИЧИЙ ФУТБОЛЬНИЙ ТУРНІР

  «Не ви Мене вибрали, а Я вас вибрав» (Ів. 15,16 )

  Оголошення

  для парафії

  Рекомендуємо

  відвідувати

  • Католицький Оглядач
  • Українська правда
  • Громадське телебачення
  • Офіційний сайт УГКЦ
  • ДивенСвіт
  • CREDO
  • Стрийська єпархія УГКЦ
  • Карітас України

  Популярні новини

  за останній місяць

  Трансляція

  інтернет радіо

  Radio Voskresinnya

  Radio Mariya

  Radio Dzvony

  Слухати в новому вікні