• бесплатная dle
 • ,
 • форекс портал

  Священичий турнір з міні-футболу

  13 вересня 2013 року, з нагоди святкування Дня Бога Творця, у м. Моршин відбулися змагання з міні-футболу між священиками Стрийської єпархії УГКЦ. Метою турніру було привернути увагу громадськості до відзначення Дня Бога Творця у нашій Церкві та популяризації цього свята.


  Перед початком футбольного змагання, його учасники: команди священиків, які представляли чотири з п’яти районів, котрі входять у територіальні межі Стрийської єпархії – Стрийський, Жидачівський, Городоцький і Перемишлянський р-ни.; молилися Молебень до Богородиці в храмі Покрови Пресвятої Богородиці м. Моршин, який очолив о. Іван Пецюх, протопресвітер Моршинського деканату і парох даної парафії. Після Молебня о. Олег Кобель, референт Бюро у справах екології УГКЦ у Стрийській єпархії, зачитав послання Бюро УГКЦ з питань екології з нагоди Дня Бога Творця.

  Турнір проходив на місцевому стадіоні «Медик» і розпочав його молитвою та благословенням митрофорний протоієрей о. Іван Барабаш, декан м. Стрий. Змагання проходили за круговою схемою і перемогу отримала команда священиків, яка представляла Перемишлянський район: о. Віктор Мельник, адміністратор парафії Святого Миколая м. Перемишляни, о. Іван Биков, адміністратор парафії Святих апостолів Петра і Павла с. Вовків, о. Ярослав Огоновський, адміністратор парафії Великомучениці Параскеви П’ятниці с. Ушковичі, о. Дмитро Тхір, сотрудник парафії Святого Миколая м. Перемишляни, та о. Петро Закаляк, сотрудник парафії Святих Володимира Великого, Омеляна Ковча м. Перемишляни. Решта команд розташувались таким чином: ІІ місце – Стрийський р-н, ІІІ місце – Жидачівський р-н, IV місце – Городоцький р-н.

  Наступного року даний турнір проходитиме на футбольному полі команди священиків із Перемишлянського району, які є цьогорічними переможцями.

  Священичий турнір з міні-футболу
  Священичий турнір з міні-футболу
  Священичий турнір з міні-футболу
  Прес-служба Стрийської єпархії скачать dle 10.2 Форекс опционы

  Схожі новини

  Змагання з міні-футболу між священиками Стрийської єпархії УГКЦ

  В м. Перемишляни відбувся турнір з футзалу на кубок о. О. Ковча

  У м. Стрий відбувся єпархіальний рівень християнської інтелектуальної гри Брейн-ринг «Святі Таїнства у житті Церкви».

  Перша молодіжна проща до Тучнянської чудотворної ікони Пресвятої Богородиці

  Цьогорічний фестиваль гаївок

  Оголошення

  для парафії

  Рекомендуємо

  відвідувати

  • Католицький Оглядач
  • Українська правда
  • Громадське телебачення
  • Офіційний сайт УГКЦ
  • ДивенСвіт
  • CREDO
  • Стрийська єпархія УГКЦ
  • Карітас України

  Популярні новини

  за останній місяць

  Трансляція

  інтернет радіо

  Radio Voskresinnya

  Radio Mariya

  Radio Dzvony

  Слухати в новому вікні