• бесплатная dle
 • ,
 • форекс портал
  » » ТЕ, НА ЩО НЕ ЗВЕРТАЄМО УВАГУ В ПРИТЧІ ПРО БЛУДНОГО СИНА

  ТЕ, НА ЩО НЕ ЗВЕРТАЄМО УВАГУ В ПРИТЧІ ПРО БЛУДНОГО СИНА

  ТЕ, НА ЩО НЕ ЗВЕРТАЄМО УВАГУ В ПРИТЧІ ПРО БЛУДНОГО СИНА

  Сьогоднішній уривок Євангелія Неділі Блудного сина незадовго до початку Великого Посту розкриває таємницю покаяння. Зворушлива розповідь про батька і двох синів є відображенням наших стосунків з Богом і ближніми.
  Вражає те, з якою легкістю батько відпускає свого молодшого сина зі свого дому, забезпечивши всім необхідним. Вражає, як швидко і бездарно той син розтратив те, що йому насправді не належало. Вражає те, що старший син не радіє з повернення свого брата.  Вражає те, з якою терпеливістю батько пояснює старшому синові причину своєї радості.

  Ця історія закликає нас одуматися, усвідомити свій упадок від Бога і віднайти до нього дорогу через покаяння. Проте ми рідко задумуємося над тим, що конкретними адресатами притчі були ті, кого стосувалася притча про злочинних виноградарів, притча про робітників у винограднику, притча про бенкет, таланти та інші. Найперше до книжників та фарисеїв звернена ця притча. Блудний син є уособленням усіх тих, кого євреї зневажали, як поган. Для них це були грішники, які розгубили правдиву віру, як син із притчі багатство, і впали до рівня тварин. Себе вони вважали такими, що не покидали "отчого дому”.
  В цій притчі бачимо Бога Отця, якого нам виявляє Ісус  Батька, який чекає на повернення молодшого сина, не перестаючи любити старшого. Трагедія старшого сина полягає в тому, що він не хотів повернення свого брата, вважаючи себе єдиним законним спадкоємцем. Так і ті, хто належали до вибраного народу, для них Закон був позбавлений найважливішого ― довіри і любові. Їм здавалося, що все, що Бог хоче від єврея, це ревне дотримання закону. А нагорода буде на небі. Натомість Батько з притчі приймає того і не перестає любити іншого.
  Бог є Богом праведних і грішників. Він є Отцем для тих, хто з Ним і Тих, хто Його покинув. Якщо ми з Ним зараз, не втрачаймо нагоди на те, щоб отримати все з Божої любові. Якщо ми покинули Отчий дім, не пускаймось далеко, щоб швидше повернутись.

  Отець Олег КОБЕЛЬ

  скачать dle 10.2 Форекс опционы

  Схожі новини

  Неділя блудного сина

  Різдвяне послання духовенству, монашеству та вірним Стрийської єпархії УГКЦ  

  Притча про дерево і вміння радіти життю

  Вистава "Блудний СИН"

  ПРИТЧА ПРО ВІРУ

  Оголошення

  для парафії

  Рекомендуємо

  відвідувати

  • Католицький Оглядач
  • Українська правда
  • Громадське телебачення
  • Офіційний сайт УГКЦ
  • ДивенСвіт
  • CREDO
  • Стрийська єпархія УГКЦ
  • Карітас України

  Популярні новини

  за останній місяць

  Трансляція

  інтернет радіо

  Radio Voskresinnya

  Radio Mariya

  Radio Dzvony

  Слухати в новому вікні