• бесплатная dle
 • ,
 • форекс портал

  Відбулась проща до Крехова

  Відбулась проща до КреховаДотримуючись щорічної традиції відвідувати відпустові місця, в суботу 12 вересня, члени Братства Матері Божої Неустанної Помочі здійснили прощу до Крехівського монастиря святого Миколая отців Василіян.

    Початки монастиря сягають перших років 17 століття, коли два монахи- священики, Йоіл та Сильвестр, зупинилися поблизу скелі Тимоша в околиці села Фійна, щоб вести тут Боговгодне життя. Першу церковцю збудували вони тут- таки при скелі, але вже згодом перенесли свій осідок ближче до села Крехів, де Станіслав Жолкевський дарував їм ділянку землі під будову монастиря. Число ченців поступово зростає, так що Крехівський монастир невдовзі стає духовним осередком цілої округи. 

     Духовний провід прощі здійснював о. Віктор Мельник, адміністратор нашого храму св. Миколая.

       Прибувши до Крехова, ми прийняли учать у Святій Літургії, приступили до Тайни Покаяння.

   Після закінчення Служби Божої, брат Юрій ознайомив нас з історією Крехівського монастиря, з видатними постатями, які причинились до його заснування, а також чудотворних ікон Богородиці і св. Миколая, які знаходяться в монастирському храмі. Свою розповідь брат поєднував з молитвою і піснями, а також чудовою грою на скрипці.

    Потім ми вирушили до джерела, і напившись цілющої водички, продовжили свою подорож до печер, де практикували свої молитовні вправи та Боговгодне життя перші монахи цього монастиря.

    Стежина, якою ми піднімались вгору по схилі, була стрімкою, і, зважаючи на погодні умови, іноді важкою( небезпечною ). Для багатьох цей підйом був справжнім випробовуванням. Але з Божою допомогою, всім вдалося дійти до поставленої мети. Долаючи круті підйоми, іноді приходили думки, що їх не здолати, що можливо краще повернути назад…

    Ця стежина нагадувала нам наш щоденний похід до Бога, до  нашого небесного призначення. Іноді він теж є важким, наповненим невпевненості і переживань. Проте зважаючи на те, Хто є нашою кінцевою метою, бажання досягнути її – є найбільшою перемогою і насолодою.

    Втомлені, але щасливі водночас, прочани поверталися додому, дякуючи Господеві та Його Пречистій Матері за чергову нагоду духовної віднови.

   

  Повідомила п.Марія Іваніків

  Відбулась проща до Крехова

  скачать dle 10.2 Форекс опционы

  Схожі новини

  « Радуйся, бо в Тобі запевнення нашої перемоги»

  З’їзд Архибратства Матері Божої Неустанної Помочі

  Братство Матері Божої Неустаної Помочі здійснило щорічну прощу

  Святкування ювілею братства

  Щорічний з’їзд братств Матері Божої Неустаної Помочі

  Оголошення

  для парафії

  Рекомендуємо

  відвідувати

  • Католицький Оглядач
  • Українська правда
  • Громадське телебачення
  • Офіційний сайт УГКЦ
  • ДивенСвіт
  • CREDO
  • Стрийська єпархія УГКЦ
  • Карітас України

  Популярні новини

  за останній місяць

  Трансляція

  інтернет радіо

  Radio Voskresinnya

  Radio Mariya

  Radio Dzvony

  Слухати в новому вікні