• бесплатная dle
 • ,
 • форекс портал
  » » Святкування 9-ої річниці від заснування парафіяльної спільноти «Матері в молитві»

  Святкування 9-ої річниці від заснування парафіяльної спільноти «Матері в молитві»

  Святкування 9-ої річниці від заснування парафіяльної спільноти «Матері в молитві»22 листопада у храмі св.Миколая відбулося святкування 9-ої річниці від заснування парафіяльної спільноти «Матері в молитві». На початку зібрані члени спільноти проводили молитву, яка звершується у храмі щонеділі. Відтак, разом з парафіяльними священиками о.Віктором та о.Віталієм усі молилися подячний Молебень до Пр.Богородиці, по закінченні якого о.Віктор звернувся з вітальним словом. Він зазначив: « Дев'ять років – це частина історії життя кожної матері, історії, що зібрала в собі різні події та переживання… Завдяки цим подіям кожна мати здобула новий досвід, в якому пізнавала Божу присутність. Таким чином вона здатна ставати сильнішою, щоби надалі реалізовувати своє материнське покликання. Мати – берегиня домашнього затишку, одним із перших завдань якої є розвивати такі чесноти як терпеливість, лагідність та ніжність… Дана спільнота є віддзеркаленням родини, в якій кожний різний і, водночас, є даром один для одного. Тому важливо вміти сприймати один одного неупереджено, без осудження, доброзичливо. Молитовний досвід, набутий тут, розвиває довіру до Бога і до сестриць спільноти, а також робить материнське серце більш відкритим на потреби членів інших родин». Також о.Віктор подякував матерям за їхню віру, витривалість у молитві та живе свідоцтво християнського життя у своїх родинах. На закінчення отець побажав усім міцного здоров'я, щоби за покликом серця надалі приходити до храму на молитви спільноти, отримувати нові сили та натхнення для служіння в своїй родині, на парафії та поза її межами.

       Після цього матерям було запропоновано для перегляду фільм «Доторкнись і побач», який розчулив кожну мати до сліз. Адже основний сюжет полягає в тому, що у наш час споживацького мислення дуже важливо жити так, щоби бачити не лише себе, але й ближніх з їхніми потребами. На закінчення святкування зусиллями парафіяльної спільноти «Адонай» матері отримали солодкий подарунок і маленьку пам'ятку.

       Очевидно, що кожна подібна парафіяльна спільнота – це як ще одна маленька родина, яка під духовним супроводом душпастиря росте і розвивається, наповнюючи цей світ добром, переображаючись у ньому і переображаючи його.

   Святкування 9-ої річниці від заснування парафіяльної спільноти «Матері в молитві»
  Святкування 9-ої річниці від заснування парафіяльної спільноти «Матері в молитві»

  скачать dle 10.2 Форекс опционы

  Схожі новини

  "Люби життя і слідуй за своїм серцем"-Бруно Ферреро.

  Святкування VII річниці заснування спільноти "Матері в молитві"

  Cпільнота “Матері в молитві” церкви св. Миколая відсвяткувала 6-річницю спільноти молитов.

  СЕРЦЕ МАТЕРІ - НЕВИЧЕРПНЕ ДЖЕРЕЛО ЧУДЕС

  Святкування ювілею спільноти «Матері в молитві»

  Оголошення

  для парафії

  Рекомендуємо

  відвідувати

  • Католицький Оглядач
  • Українська правда
  • Громадське телебачення
  • Офіційний сайт УГКЦ
  • ДивенСвіт
  • CREDO
  • Стрийська єпархія УГКЦ
  • Карітас України

  Популярні новини

  за останній місяць

  Трансляція

  інтернет радіо

  Radio Voskresinnya

  Radio Mariya

  Radio Dzvony

  Слухати в новому вікні