• бесплатная dle
 • ,
 • форекс портал

  Нік Вуйчич: «Життя можна обіймати і без рук»

  Нік Вуйчич: «Життя можна обіймати і без рук»25 вересня Київ відвідав Нік Вуйчич. Чоловік, який народився без рук та ніг, але став всесвітньо відомим мотиваційним спікером та справжнім символом сили духу. Немов та дзиґа, він постійно рухається по сцені. Віртуозно граючи інтонаціями, спікер розповідає про спробу суїциду у 8-річному віці, а потім вдало розряджає атмосферу жартом та повчальною історією. Зараз він має дружину і дітей. А надихнутись його виступом прийшли тисячі людей. Ми ж вибрали п’ять найяскравіших тез.

  1. Умійте сміятися над собою. У будь-яких обставинах. Тоді ніщо не зможе вас зачепити.

  «Довгий час я йшов до прийняття себе та інвалідності. Важливу роль у цьому зіграло почуття гумору. Наприклад, я зрозумів, що можу розігрувати людей так, як ніхто інший. Одного разу ми з другом зайшли у літак раніше за всіх. Я попросив його покласти мене в багажне відділення та закрити кришку. У салон зайшли пасажири, якийсь чоловік хотів покласти сумку і закляк від подиву, побачивши мене на полиці. Я подививсь на нього своїм найсерйознішим поглядом і сказав: «Могли б і постукати!». Весь літак лежав від сміху».

  2. Зміни в країні починаються зі школярів та студентів.

  «Адже саме в тому віці формується світогляд особистості, який вона потім несе в соціум, економіку, політику. Тому кожен підліток та студент може повпливати на майбутнє країни, щось змінивши у своїй школі чи університеті. Створити гурток по інтересам, протидіяти хуліганству в школі, брати участь у творчих конкурсах. Усі ці дії мають набагато більший вплив на країну, ніж ви думаєте».

  3. Майте сміливість звернутися за допомогою.

  «Через інвалідність мені часто доводилось звертатися до інших за допомогою. До прийняття себе це було доволі важко – я вважав це слабкістю. Зараз же я розумію, що це показник сили. Усім нам іноді потрібне дружнє плече чи підбадьорення. Усвідомити свої слабкості та звернутись за допомогою до інших – ознака дорослої особистості».

  4. Майте сміливість надати допомогу.

  «Часто ми не отримуємо від життя того чуда, про яке просимо. Але завжди можемо стати чудом для інших.
  У 19 років я виступав у одній школі, і раптом побачив, як хтось підняв над натовпом хлопчика з такою ж хворобою, як у мене. У нього не було рук та ніг. Це був один з найемоційніших моментів у моєму житті. Я зрозумів, що можу допомогти йому та його батькам, і їм не доведеться проходити через те саме, що і моя сім’я. Я знав, що з цього хлопця кепкуватимуть у школі. Коли він пішов у перший клас, я виступив у тій школі – і до нього почали ставитися з повагою та розумінням. Ми спілкуємось до сих пір.

   

  Вам не потрібно мати мільярди, щоб допомагати іншим. Найцінніше, що може дати чи отримати людина, – це любов та час. Сходіть із сиротою з дитбудинку в кіно. Підбадьорте того, кому погано. Допоможіть близьким. Мало того, що ви зробите добру справу, ви ще й більше полюбите себе».

  5. Будьте вдячними за те, що у вас є. Перестаньте хвилюватись через те, чого у вас немає.

  «У школі ми хвилюємось через оцінки. У підлітковому віці – через думку оточуючих. В університеті – через достойне працевлаштування. На роботі – через кар’єру та гроші… Ну ви зрозуміли. І так все життя.

  Наприклад, багато хто переживає через свою фігуру. Серйозно? Ви думаєте, що люди кохають одне одного саме за це? Та подивіться на мене – я такі біцепси накачав, що вони відпали!

  Концентруйтесь на тому, що маєте. Життя та ви самі – це найбільша цінність, що у вас є. Вам не потрібен хтось, щоб відчувати любов до себе. Не женіться за зовнішніми ідеалами – йдіть своїм шляхом. У кожного свій шлях до щастя».

  Фото: соцмережі

  З сайту http://studway.com.ua/
  скачать dle 10.2 Форекс опционы

  Схожі новини

  Як навчити дитину молитися?

  Психологія діяльності та небезпеки деструктивних сект

  Проблема молоді – нейтральність та апатія до суспільного життя, - Х. Білінська

  Знайомство і перше побачення: підводні камені

  Я тобі - ти мені....

  Оголошення

  для парафії

  Рекомендуємо

  відвідувати

  • Католицький Оглядач
  • Українська правда
  • Громадське телебачення
  • Офіційний сайт УГКЦ
  • ДивенСвіт
  • CREDO
  • Стрийська єпархія УГКЦ
  • Карітас України

  Популярні новини

  за останній місяць

  Трансляція

  інтернет радіо

  Radio Voskresinnya

  Radio Mariya

  Radio Dzvony

  Слухати в новому вікні