• бесплатная dle
 • ,
 • форекс портал

  Хрестопоклінна неділя

  Хрестопоклінна неділя

  "Хресту Твоєму поклоняємось Владико, і святе Воскресіння Твоє славимо!"


  Слава Ісусу Христу!
  Дорогі браття і сестри!
  У половині Великого Посту Церква запрошує своїх вірних пережити велику радість. Предметом для цієї радості є хрест. Його унікальність і цінність змінилася завдяки смерті Божого Сина. Хрест став жертовником, на якому принесено в жертву Богочоловіка за гріхи всього людства. На хресті зруйнована влада смерті, що "тримала нас у рабстві, запроданих гріхові". Хрест Христовий являє переможну силу Бога, який дає себе прибити і умертвити, щоб знову ожити на свідоцтво усім людям.
  Без смерті Ісуса не було б Воскресіння; без хреста не було б радості. Навіть для Ісуса прийняти хрест як чашу терпінь, болів, зневаги і ганебної смерті було нелегким викликом. Адже, Він просив у Бога -Отця, щоб оминула Його ця чаша. Але любов до того ж Отця перевищила всі особисті бажання і прохання Ісуса. Це зворушливий приклад, який навчає важливої мудрості: коли Божа воля ставиться вище людської, тоді смак гіркоти перетворюється у солодкість, зникають болі, а смерть поглинута життям. Вибір Ісуса на користь хреста викликає повагу і визнання. Це вибір не безумця, який добровільно пішов на страту. Його вибір свідчить про невимовну Божу силу, яка проявляється в людському безсиллі того хто любить, бо сам сказав: "Ніхто не знає Сина, крім Отця, і Отця ніхто не знає, крім Сина"(Мт.11,27).
  Хрест Христовий є даром Божим для людства. А це означає, що кожне звернення до Бога має починатися зі слів вдячності. 
  Хрест є видимим символом перемоги добра над злом. Тому важливо пам'ятати, що добро таки сильніше і його тріумф "не за горами".
  Хрест є знаком, за яким розпізнаються сини і дочки Всевишнього. Вони беруть на себе "свій хрест" і йдуть слідами Ісуса, випромінюючи світло Його Божественної присутності.
  Хрест - це християнський компас, який провадить на гору, до Отця. Він додає впевненості в кожному наступному кроці, який скорочує відстань між небом і землею.
  Хрест - це еліксир щастя, без якого неможливо перейти від страждань у славу. Хто це розуміє, той його не відкидає, а черпає з нього силу життя.
  Дорогі браття і сестри!
  У важкий і тривожний час історія нашої держави як Божий люд звернімося зі словами: "Христе, Боже наш, ти добровільне прийняв розп'яття ради загального воскресіння людського роду і хресною тростиною, обагривши свої пальці червоною кров'ю, зволив з любови до людей по-царському підписати нам прощення. Не погордуй нами, бідолашними, що знову від тебе віддалились, але змилуйся, єдиний Довготерпеливий, над недолею твоїх людей. Встань і подолай тих, що на нас напосідаються, бо ти всемогутній"(Стихира "на Господи взиваю").
  Пам'ятаймо, що страх і тривога є сильними ворогами на життєвій дорозі. Прислухаймося до слів царя Давида: "Сміло! І нехай ваше серце буде відважне, – ви всі, що уповаєте на Господа"(Пс.30,25). Амінь.


  скачать dle 10.2 Форекс опционы

  Схожі новини

  Неділя м'ясопусна

  Святе Богоявлення Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа

  «Хресту Твоєму поклоняємось, Владико, і святеє Воскресення Твоє славимо»

  Воздвиження Чесного і Життєдайного Хреста

  ВЕЛИКОДНЄ ПОСЛАННЯ Єпископів Стрийської Єпархії УГКЦ

  Оголошення

  для парафії

  Рекомендуємо

  відвідувати

  • Католицький Оглядач
  • Українська правда
  • Громадське телебачення
  • Офіційний сайт УГКЦ
  • ДивенСвіт
  • CREDO
  • Стрийська єпархія УГКЦ
  • Карітас України

  Популярні новини

  за останній місяць

  Трансляція

  інтернет радіо

  Radio Voskresinnya

  Radio Mariya

  Radio Dzvony

  Слухати в новому вікні