• бесплатная dle
 • ,
 • форекс портал

  Благовіщення

  Благовіщення

  "Ось я раба Господня, нехай зі мною станеться по твоєму слову"(Лк.1,38)


  Подія Благовіщення є сповненням Предвічного Божого Задуму і початком реалізації спасіння людства. Благовіщення несе в собі зміст надприродного характеру. Адже ангел Господній звіщає Марії те, що виходить за межі людських законів і можливостей. Особливо це підкреслюється у стихирах на Литії: "Архангел Гавриїл посланий був від Бога з неба, до чистої Діви в місто галилейське Назарет, щоб благовістити їй незвичайний спосіб зачаття. Посланий був слуга безтілесний до духовного Міста і в духовну Браму, щоб сповістити прихід Владики; посланий був небесний воїн до одуховленої славної Палати, щоб незаймане приміщення Творцеві приготувати.Прийшовши, каже до неї: Радуйся, вівтарю вогненний, славніший від отого чотириликого! Радуйся, престоле Царя небесного! Радуйся, горо неторканна! Радуйся, захисте всечесний, в тобі бо тілесно поселилась вся повнота Божества – благоволінням споконвічного Отця та співдіянням Всесвятого Духа! Радуйся, Благодатна, Господь з тобою!" 
  Без сумніву, що зачаття Марією є великим Таїнством і то настільки, що й Вона захвилювалася від цієї звістки. Адже в історії ніколи подібного не відбувалося. Однак, відповідь Пречистої Діви Марії є виявом Її зрілості, Її близькості з Богом, Який не примушує до вибору, а просвічує і надихає, щоб вибір людини був правильний. Важливо наголосити, що прагнення правильно обирати не є лише ініціативою Бога, воно також виходить як добровільний акт від людини.
  "Ось я раба Господня, нехай зі мною станеться по твоєму слову"(Лк.1,38). У цих словах пізнаємо глибоке розуміння Марією Ким є Бог і ким є людина, а також Її особистий досвід життя з Богом, який спрнукає до сповнення Його волі. Таким чином життя наповнюється правдивим змістом і людина залишає добрий приклад як будувати Царство Бога у цьому світі. Зрілість Марії, ще молодої діви підкреслює, що передумовою досягнення такого стану є не вік, а особистий досвід стосунків з Богом. Без нього людина живе немов у темряві, часто в сумнівах, ваганнях, тривогах, страху. Стаючи носієм руйнівної енергії, людина завдає шкоди не лише собі, а й несе небезпеку ближнім і світові. Натомість, хто є носієм Святого Духа, той, часто непомітно для світу, є мудрим будівничим Божого храму у собі і помічником для цього у ближніх. Такий спосіб життя людини підкреслює її кінцеву мету, визначену Богом і закладену в її природу. Для духовно до зрілої людини найбільш важливо пізнати і зрозуміти Божий задум, здійснення якого вимагає від неї повної довіри не лише завтрашнього дня, а й усього майбутнього. Пречиста Діва Марія не знала свого майбутнього, але любов до Бога спонукала Її прийняти Боже запрошення взяти участь у ділі спасіння людства. Навіть, якби й Марія знала, що Її чекає в майбутньому, вибір зробила б такий самий.
  Свідомий християнин теж повинен пам'ятати, що Божий задум, пов'язаний з ним, несе в собі різні переживання, які лише невіруючим видаються як безглузді, а для віруючих вони є невід'ємною частиною їхнього спасенного шляху до неба. 
  Киньмося й ми з довірою в руки Всевишнього і будемо постійними учасниками нового життя, відновленого Святим Духом. Лише Він об'являє красу неба, якої "око не бачило, про яку вухо не чуло і що людині на думку не спало". Амінь.


  скачать dle 10.2 Форекс опционы

  Схожі новини

  МИ МОЖЕМО ПРОСИТИ МАРІЮ ПРО ВСІ НЕОБХІДНІ ЛАСКИ. ВОНА ― НАША ЗАСТУПНИЦЯ!

  Неділя Закхея

  Празник первомученика і архидиякона Стефана

  Зачаття Пречистої Діви Марії святою Анною

  Празник Благовіщення Пресвятої Богородиці

  Оголошення

  для парафії

  Рекомендуємо

  відвідувати

  • Католицький Оглядач
  • Українська правда
  • Громадське телебачення
  • Офіційний сайт УГКЦ
  • ДивенСвіт
  • CREDO
  • Стрийська єпархія УГКЦ
  • Карітас України

  Популярні новини

  за останній місяць

  Трансляція

  інтернет радіо

  Radio Voskresinnya

  Radio Mariya

  Radio Dzvony

  Слухати в новому вікні