• бесплатная dle
 • ,
 • форекс портал

  Преображення Господнє

  Преображення Господнє

  "В той час узяв Ісус Петра, Якова та Івана, його брата, повів їх окремо на високу гору та переобразився перед ними: обличчя його сяяло, наче сонце, а одежа стала білою, наче світло"

  ( Мт.17,1-2)

  У події Переображення Ісус об'являє себе учням у Божественній славі,  славі "Єдинородного від Отця. Важко було людям пояснити, як Ісус зціляв хворих, виганяв злих духів, прощав гріхи, воскрешав померлих. Адже все це виходить за рамки людських можливостей. Більше того, воно належить до компетенції Бога. Правдою є те, що сам Бог зійшов на землю, став людиною з іменем Ісус і співдіяв у всьому їй на добро своєю Божественною силою. Лише вірні спроможні були Його пізнати і повірити в це Таїнство. 
  Для поширення правди про свою Божественність як Сина Божого, ,який відвічно перебуває в лоні Отця, Ісус переображається перед своїми учнями, об'являючи їм славу Того, на якого неможливо дивитися і залишитися живим. Тому й учні, подібно як колись Мойсей, впали лицем до землі. Бог, який покликав Мойсея на гору Синай і об'явив йому Свою славу, через кілька сот років знову кличе своїх вибраних, щоби вони були свідками незбагненного Таїнства Богочоловіка, який силою слова і Духа спасає кожну людину. Це настільки важливо що згодом апостол Петро напише: "Ось чому я повсякчас дбатиму, щоб пригадувати вам ці речі, хоч ви їх знаєте й утверджені в теперішній правді. Вважаю за справедливе, доки я в цім наметі, розбудувати вас цим напімненням... Буду, однак, старатися, щоб ви завжди, навіть по моїм відході тримали в пам'яті ці речі. Бо, не йдучи за хитро вигаданими байками, ми об'явили вам потугу й прихід Господа нашого Ісуса Христа, але бувши наочними свідками його величі"(ІІПт.1,12-13;15-16).
  Переобразившись, Ісус без слів дає учням відчути, як добре бути близько Бога. Не аргументи слів, а природне відчуття спонукає людину визнати, що Бога не слід боятися і уникати, а радше навпаки, прагнути бути з Ним якнайближче у любові. Це Він завдяки жертві свого Сина зробив нас гідними Божого синівства, щоб ми, будучи слухняні Його слову, стали спадкоємцями вічного життя.
  Дорогі у Христі!
  В складних умовах сьогодення чи не храм є символом гори Тавор як місце зустрічі Бога з людиною, де Господь таїнстванно об'являючись, дає Себе відчути і в тихому голосі людського сумління запрошує жити згідно Його спасенного слова.
  Амінь!  скачать dle 10.2 Форекс опционы

  Схожі новини

  Зіслання Святого Духа

  Світлий Вівторок

  Святе Богоявлення Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа

  Обрізання Господа нашого Ісуса Христа

  Празник Господнього переображення

  Оголошення

  для парафії

  Рекомендуємо

  відвідувати

  • Католицький Оглядач
  • Українська правда
  • Громадське телебачення
  • Офіційний сайт УГКЦ
  • ДивенСвіт
  • CREDO
  • Стрийська єпархія УГКЦ
  • Карітас України

  Популярні новини

  за останній місяць

  Трансляція

  інтернет радіо

  Radio Voskresinnya

  Radio Mariya

  Radio Dzvony

  Слухати в новому вікні