• бесплатная dle
 • ,
 • форекс портал

  Неділя VIІ по Зісланні Святого Духа

  Неділя VIІ по Зісланні Святого Духа

  "Ісус обходив усі міста і села, навчаючи в їхніх синагогах, проповідуючи євангеліє царства та вигоюючи всяку хворобу й недугу"(Мт.9,35)

  Дорогі браття і сестри!
  Поставмо собі запитання: скільки людей жило впродовж історії існування світу і скільки людей живе сьогодні? Кожен є маленьким світом, який має свою історію. Але ж людина не з'являється з нічого. Вона покликана до життя творчим Божим словом за співучастю її батьків. І це пригадує всім, що людина ще не народившись має приготоване Творцем завдання, яке їй потрібно виконати у період земного життя.
  Так само можемо сказати й про Ісуса, назвіть більше. Він, будучи в лоні Отця, нічим не менший від Нього, коли настала повнота часів, сам став людиною. Прийшов у світ, щоб виконати волю Того, Хто Його послав, - спасти світ. Місія надзвичайно важлива, відповідальна, і як свідчить історія Ісуса, вимагає великої жертви. Найперше потрібно наголосити на завданні Ісуса проповідувати Добру Новину про Царство Боже. Ісус говорив про ту дійсність, яка є реальною і в якій Він постійно перебуває, бо є Царем. Ця дійсність ніколи не була, не є і не може бути альтернативою до світу. Царство Боже - це повнота життя, дарована Господом. А оскільки людина наділена правом вибору, то її участь у цій повноті залежить і від неї. Тому Бог як люблячий батько, послав у світ Свого Сина, який від власного імені проголошував те, що людина втратила через гріх і що їй знову пропонується прийняти. Своїм словом Ісус торкався не лише розуму людей, а й їх сумління. Адже, Царство Боже - це стан людини, вільної від гріха та сповненої благодаті. Слово Христа просте і доступне для розуміння кожному. Але, як зазначають євангелисти, чимало учнів залишили Його, бо вважали, що виконати це слово неможливо. І справді, потрібно постійно докладати багато зусиль, бо ворог людства ніколи не відпочиває, а, мов лев рикаючий, чигає на кожного, щоб його погубити. Знаємо, що розум людини призначений для пізнання правди. Отже, Богові завжди важливо, щоб кожен знав правду про Нього, про світ і про себе. Заради цього Бог-Слово, ставши людиною, використовував слово як знаряддя, бо "віра від слухання, а слухання через проповідь".
  Історія засвідчує, що віра людини в Бога дуже слабка. На доказ свого Месіянського післанництва Ісус доповнював слово чудесами, щоб ті, хто не вірять Його словам, повірили хоча б Його ділам. Ісус використовував повноту Своєї сили і влади, щоб "нести добру новину бідним, звіщати полоненим визволення, сліпим прозріння, випустити пригноблених на волю, оповістити рік Господнього помилування"(Лк.13,18-19). Він "обходив усі міста і села, навчаючи в їхніх синагогах, проповідуючи євангеліє царства та вигоюючи всяку хворобу й недугу"(Мт.9,35).
  Другим важливим завданням Ісуса було прийняти волю Отця і стати жертвою, віддаючи своє життя "як викуп за багатьох". Євангелист Іван, він же улюблений учень Ісуса Христа, описує, як глибоко Ісус переживав свої майбутні страждання, болі та смерть: Він молився в Гетсиманському саді, покрившись потом і кров'ю, навіть благав Господа: "Отче, хай омине мене ця чаша, але не моя хай буде воля, а твоя".  Ці слова засвідчують згоду  в Ісусі Божої та людської волі. Він показав приклад беззастережної синівської любові, яка не боїться навіть смерті. Це також братня любов по відношенню до всього людства, любов, яка рятує закам'янілих грішників, любов, що встановлює мир і  дає життя. Це жертва одна і єдина на всі покоління, щоб кожен, хто повірить в Ісуса, навіть вмерши, став причасником Його вічного життя.
  Історія земного життя Ісуса ніколи не матиме аналогів в усій історії людства, бо це історія спасіння Богом людини. Спасіння як дар приготоване, але історія триває і триватиме до другого приходу Сина Чоловічого у славі. Сила любові полягає якраз у тому, що Бог не перестає спасати і робить це по відношенню до кожної людини в її особистій історії життя. Хай свідомість високого покликання зберігає нашу увагу на Бозі, а все, що будемо думати чи робити, чинімо на славу Божу і спасіння наше. Амінь.  скачать dle 10.2 Форекс опционы

  Схожі новини

  Зіслання Святого Духа

  Світлий Вівторок

  Неділя м'ясопусна

  Неділя Закхея

  Святе Богоявлення Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа

  Оголошення

  для парафії

  Рекомендуємо

  відвідувати

  • Католицький Оглядач
  • Українська правда
  • Громадське телебачення
  • Офіційний сайт УГКЦ
  • ДивенСвіт
  • CREDO
  • Стрийська єпархія УГКЦ
  • Карітас України

  Популярні новини

  за останній місяць

  Трансляція

  інтернет радіо

  Radio Voskresinnya

  Radio Mariya

  Radio Dzvony

  Слухати в новому вікні