• бесплатная dle
 • ,
 • форекс портал

  Неділя Х по Зісланні Святого Духа

  Неділя Х по Зісланні Святого Духа

  "Тоді підійшли учні до Ісуса насамоті й спитали:
  – Чому ми не могли його вигнати?
   Ісус сказав їм:
  – Через вашу малу віру"(Мт.17,19-20)

  Дорогі браття і сестри!
  Сьогодні хочу зосередити нашу увагу на понятті віри в Бога. В умовах сучасних можливостей дехто може вважати, що про це говориться і пишеться більш, ніж достатньо. Так вважають люди, які сприймають мову про віру як набір інформації, котра може розширити світогляд людини, але на життя мало впливає.
  Насправді віра - це досвід, який здобувається роками. Знання, яким людина володіє про Бога, ще не дає певності, що вона має віру в того Бога. Нажаль, чимало християн від великого обсягу знань про Бога втрачали віру, навіть заперечуючи існування Бога.
  Тому рівень розвитку віри проявляється в практичному щоденному житті. З усього, що людина робить, говорить чи думає, можна розпізнати її віру. Нажаль, слово "християнин" часто є лише візиткою. Християнин - це той, хто є носієм цінностей, проголошених Ісусом і здобутих особистим досвідом. Він випромінює розуміння життя так як навчає Бог, бо його життя поєднане з Богом. Так він дає свідоцтво життя у вірі.
  Насправді, свідчення віри не вимагає надзвичайних зусиль. Це також не означає, що потрібно знати досконало Біблію, чи брати участь у численних молитовних заходах. Свідчення віри відбувається цілком природно: на роботі, на відпочинку, вдома, у будь-яких обставинах життя. Мабуть, найкращим показником віри в Бога є світогляд людини. Адже, саме він відображає її внутрішній світ, а, отже, її справжню сутність.
  Віра в Бога закладена Творцем як маленьке зерно ще в момент зачаття людини. А далі це зерно має проростати, зміцніти, ррзвиватися і приносити плоди. Якщо зерно вирвати з грунту, позбавити життєдайного джерела, воно не розвинеться і не дасть плоду. Отак і з вірою в Бога: неможливо мати віру не маючи живого стосунку з Богом. Цей досвід найцінніший від будь-якого іншого досвіду людини, оскільки утверджує її в правді. Віра в Бога відкриває правильне розуміння життя, різних обставин, подій, навіть думок і намірів. Лексикон сучасної людини незалежно від віку, за винятком малих дітей, переповнений словом "проблеми", які постійно збільшуються і це вказує на певну безпорадність людини. Інколи ані статус, ані гроші, ані знання чи досвід не можуть допомогти. А все тому, що немає досвіду віри в Бога.
  Чи думали ми колись над таким:
  Бог створив світ, дбає про кожне творіння, а найбільше про людину, від якої постійно терпить, стільки зла у світі: війни, вбивства, насильство. І це все "на голову Бога". Скільки в нього проблем? Чи може Господь спокійно жити?
  Відповідь однозначна: так! Бог не має жодних проблем, бо Він досконалий і правильно розуміє все, що відбувається у світі. Господь - повнота мудрості і знання, кріпості та сили. Тому кожний, хто живе в єдності з Богом, також не має проблем. У труднощах чи випробуваннях, у смутку чи втратах, у кривді чи зневазі вони страждають, але в любові, терпеливості, сповнені миру і надії, відваги і мужності.
  Віра - це також і зброя проти невидимих ворогів. Віра очищає знання, відсіюючи зерно від полови, а точність знань вселяє впевненість. Ці внутрішні процеси є доказом живого зв'язку людини з Богом.
  Приклад з учнями Ісуса, які не змогли вигнати злих духів з юнака, вказує на недостатній досвід їхнього життя в єдності з Богом. Серцем вони ще не були готові: сумніви, страх, суєта світу та інші спокуси мали ще певну владу над ними. Для того, щоб звільнитися від тих духовних недуг, Ісус називає два засоби: молитва і піст. Молитва виховує розум зберігати увагу на Бога, а піст допомагає опановувати тілесні похітливі бажання. І виконується це з метою стати більш досконалим у Бозі. За словами Ісуса, для таких немає нічого неможливого.
  Дорогі браття і сестри!
  Пам'ятаймо, Господь дарує нам життя не для того, щоб створювати проблеми і бути обтяженими ними. Відродивши нас до життя у благодаті, Він подарував нам свободу, а в ній - передсмак вічного життя, в яке віримо, про яке знаємо і до якого прямуємо. Амінь.  скачать dle 10.2 Форекс опционы

  Схожі новини

  Неділя ІХ по Зісланні Святого Духа

  Неділя VIII по Зісланні Святого Духа

  Світлий Вівторок

  Неділя православ'я

  XXVIII Неділя по Зісланні Святого Духа

  Оголошення

  для парафії

  Рекомендуємо

  відвідувати

  • Католицький Оглядач
  • Українська правда
  • Громадське телебачення
  • Офіційний сайт УГКЦ
  • ДивенСвіт
  • CREDO
  • Стрийська єпархія УГКЦ
  • Карітас України

  Популярні новини

  за останній місяць

  Трансляція

  інтернет радіо

  Radio Voskresinnya

  Radio Mariya

  Radio Dzvony

  Слухати в новому вікні