До уваги усіх дітей нашого міста!!! Згідно доброї традиції, цими днями по всій землі іде Св. Миколай, щоби нагородити чемних діток своїми подарунками. Ми отримали від нього смс - повідомлення, в якому він запевняє нас, що попри свою заклопотаність, завітає теж до нашого храму, щоб зустрітися зі своїми любими дітками та обдарувати їх смачними солодкими дарунками. Щиро запрошуємо всіх діток та їх батьків на зустріч з Миколаєм Чудотворцем!!! Чекаємо Вас у нашому храмі у вівторок о 18:00 год. вечора!
Затамуйте, друзі, подих: Миколай сьогодні ходить. У віконце заглядає, подарунки підкладає. Звечора повірте в диво, ну а зранку вже сміливо Під подушку заглядайте і дарунки забирайте. Тук-тук-тук! Я Миколай! Привітаннячко тримай!!!
|
| Предстоятель Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав
(Шевчук) сьогодні, 12 грудня, підписав Угоду про співпрацю УГКЦ з
Державною пенітенціарною службою України (ДПтС). Метою цієї Угоди є узгодження принципів і напрямків, спрямованих на дотримання конституційних прав засуджених та осіб, узятих під варту, щодо задоволення їхніх релігійних потреб, вимог законодавства України у сфері свободи совісті відповідно до їхнього правового статусу. Як підкреслив відповідальний за в’язничне капеланство в УГКЦ о. Костянтин Пантелей, завдяки підписанню цієї Угоди буде краща можливість опікуватися не тільки ув’язненими, а й самими працівниками пенітенціарної служби, чого не було передбачено в попередній угоді. Крім того, УГКЦ та Державна пенітенціарна служба стануть «дуже тісними партнерами». Співпраця між Церквою та Пенітенціарною службою діятиме через Відділ УГКЦ з душпастирства у пенітенціарній системі України департаменту душпастирства у силових структурах України, а ДПтС України – через Відділ соціально-виховної та психологічної роботи з засудженими департаменту кримінально-виконавчої інспекції та соціально-психологічної роботи з засудженими ДПтС України. |
1 грудня, з ініціативи адміністратора нашого храму о. Віктора, діти парафії, а також і учасники спільноти «Адонай» знову побували у м. Львів. Цього разу метою нашого перебування у Львові було відвідання музею та перегляд вистави у драматичному театрі ім. Марії Заньковецької. Приємною несподіванкою для нас було потрапити на екскурсію підземеллями міста Львова. Екскурсовод цікаво розповідала про життя міщан середньовічного міста Лева, провела нас кількома підземеллями та кімнатами, які знаходяться глибоко під житловими будинками. |
В понеділок, 10 грудня виповнюється 6 років з дня смерті довголітнього пароха м. Перемишляни та декана Перемишлянського деканату митрофорного протоієрея Володимира Петриці. Повідомляємо парафіян нашого храму, що поминальна заупокійна Літургія в намірі бл. пам"яті о. Володимира Петриці відбудеться в понеділок о 8:00 год. ранку в храмі Св. Миколая. Запрошуємо до молитви всіх небайдужих та вдячних парафіян. |
Питання: Чому католики вшановують святих і поклоняються їх мощам? Відповідь: Питання про вшанування святих і святих мощей (католики вживають слово «поклонятися» тільки по відношенню до Бога, в інших випадках використовується слово «шанування») - особливо часто задають віруючі протестантських конфесій... Вони пояснюють це, як правило, тим, що після пришестя Христа людина залишається глибоко грішною. Лютер говорив: «Etiam dum facit quod in se est, peccat mortaliter». Що б людина не робила, вона грішить смертельно. Зрозуміло, у людини, яка постійно перебуває в смертному гріху, не може бути ніяких заслуг. Крім того, згідно протестантського віровчення, душа людини не є безсмертною: в момент смерті помирає вся людина, і в кінці часів вона воскресне тілом і душею. І оскільки після смерті душа людини не живе, то, зрозуміло, немає ніякого сенсу молитися до святих. |
|
9 грудня, в неділю, після Божественної Літургії, голова Братства Матері Божої Неустанної Помочі п. Марія Іваніків, учасники спільноти «Адонай» та дирекція Перемишлянської школи І-ІІІст. ім. О.Ковча вітали адміністратора нашого храму о. Віктора з Днем народження. В цей день лунало багато щирих побажань на його адресу. Вдячні парафіяни та молодь бажала отцю міцного здоров’я, особистого щастя, невичерпної енергії і наснаги у всіх благих справах; миру і спокою, у серці - доброти, а у справах - мудрості та виваженості. Нехай Господь дарує радість життя, незрадливу удачу, вірних і надійних друзів. Невпинного руху вперед, успішного здійснення всіх планів та задумів, щоб підґрунтям щасливого життя та служіння були міцне здоров’я, серце, сповнене любові та добра, натхненна думка й щирі почуття. Нехай Господь благословляє Вас та Вашу родину своїми щедрими дарами!!!
|
Про походження, традиції та значення передріздвяного посту — Адвенту — у Латинській Церкві розповідає Костянтин МОРОЗОВ, священик Ордену Братів Менших Капуцинів. |
З 26 по 30 листопада в школі ім. О. Ковча м. Перемишляни проходив тиждень здоров'я під назвою '' Твоє здоров'я у твоїх руках, тож бережи його щохвилини!'' Кожного дня відбувались лекції: '' Здоров'я - мій скарб'', ''Як сказати НІ і не втратити друзів''( психолог Дідух К.Є). Начальником відділу Перемишлянського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Винницькою О.М; фахівцем соц. роботи при центрі Нечипор Н.Я; лікарем-педіатром Заплатинською Н. М. була проведена година спілкування ''Шкідливим звичкам НІ!'' Також відбувся круглий стіл на тему ''Зупинимо СНІД разом'', який проводила соціальний педагог Клейзор О.К. |
19 листопада 2012р. спільнота "Матері в молитві” церкви св. Миколая м. Перемишляни відсвяткувала 6-річницю свого заснування. |
Відзначення 12-ї річниці Стрийської єпархії відбулося за участю мирянських спільнот та рухів, серед яких були представники нашого храму.
27 листопада 2012 року, у Катедральному храмі Успіння Пресвятої Богородиці м. Стрий відбулася святкова Божественна Літургія, з нагоди святкування Дня Стрийської єпархії УГКЦ.
Урочистість розпочалась із торжественної Архиєрейської Літургії, яку очолив Преосвященний Владика Тарас Сеньків, Апостольський Адміністратор Стрийської єпархії УГКЦ при співслужінні духовенства.
|
937








